Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
21.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Başkan Keleş'ten ilk teftiş!
DÜZCE Belediye Başkanı Mehmet Keleş, hızlı başladığı çalışmalarında bu defa Düzce Belediye Meclis üyeleriyle birlikte sahaya indi.
Gündem 2014.04.16 - 17:30:44

 

Belediye Meclis üyelerinin tamamıyla birlikte Düzce Belediyesi’nin hizmet alanlarını ve merkezlerini yerinde inceleyen Keleş, “Otogar zamanında bitirilsin” talimatını da verdi.

 

Göreve hızlı başlayan Başkan Mehmet Keleş, belediye içindeki birim brifing ve yönetim revizyon çalışmalarının ardından zaman kaybetmeden sahaya indi. Başkan Keleş, yeni seçilen Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Düzce Belediyesi’ne ait tesisler ve hizmet noktalarında bir dizi incelemede bulundu. Düzce’yi ortak akılla yöneteceğini seçim çalışmalarında sık sık dile getiren Başkan Keleş’e bu ziyaretlerinde AK Partili ve MHP’li tüm meclis üyeleri eksiksiz eşlik etti.

 

Belediyeye ait bir otobüs ile Meclis üyeleriyle birlikte yola çıkan Keleş, önce Beyköy’deki Uğur Suyu’nda yaz aylarında yaşanan su sıkıntısını önlemeye yönelik olarak yapılması planlanan rezervuar baraj alanında incelemelerde bulundu, ardından Düzce Belediyesi Su Arıtma Tesisi’ne gitti. Burada, tesis sorumlularından bilgi alan Başkan Keleş, bütün birimleri dolaştı, eksiklerin bir an önce tamamlanmasını istedi. Atıksu Tesisi, Katı Atık Tesisi ve Çöp Arıtma Tesisi de dahil olmak üzere Düzce Belediyesi hizmet noktalarını tek tek inceleyen Başkan Keleş, meclis üyeleri ile birlikte Düzce Belediyesi iştiraki olan İNTAŞ’ı da ziyaret etti ve şirket faaliyetleri hakkında Meclis üyelerinin bilgi almasını sağladı. 

 

Darıcı Mahallesi’nde yapımı devam eden Otogar inşaat alanına geçti. Düzce otogar inşaatını yerinde inceleyen Başkan Keleş, otogar yapımını üstlenen şirket yetkililerinden bilgi aldı. “Otogar hakkında söyleyeceğim tek şey taahhüt edilen tarihte bitirilmesi” diyen Başkan Keleş, otogarın bir an önce bitirilmesi talimatını verdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Dikkat edin fotoğrafa . Görünen hemen herkesin eli arkasında. İnşallah kendilerine olan bu özgüvenleri belediyenin de borcu çokmuş diyerek kaybolmaz.
vatandaş - 16.04.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,62

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8