Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Rafting Şampiyonası başladı
Türkiye R4 Rafting Türkiye Şampiyonası, Düzce’nin Cumayeri ilçesi Dokuzdeğirmen köyü rafting alanında görkemli bir açılış töreni ile başladı.
Spor 2014.04.18 - 15:47:38
 
 
 
Şampiyonaya 20 takım ve 200 sporcu katıldı. 
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonunun düzenlediği R4 Türkiye Rafting Şampiyonası Cumayeri ilçesi Dokuzdeğirmen köyü rafting alanında başladı. Düzce'de 17-20 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye Rafting Şampiyonasına 7 ilden 20 takım ve 200 sporcu Türkiye Şampiyonu olmak için mücadele edecek. Türkiye Rafting Şampiyonası açılışına Düzce Valisi Ali İhsan Su, Cumayeri Kaymakamı Murat Güven, Rafting Federasyonu Asbaşkanı Fikret Yardımcı, Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Feyzullah Dereci, il müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
Türkiye Şampiyonası açılış konuşmasını yapan Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, “ Rafting sporunun en iyilerini yarışacağı bu şampiyonada geleceğin dünya şampiyonları çıkacaktır. Turnuvanın fair play’e uygun olmasını istiyoruz” ifadelerinde bulundu. 
Rafting Federasyonu Asbaşkanı Fikret Yardımcı ise, Bosna Hersek’e dünya şampiyonu olarak gideceklerini belirterek, “ Cumayeri Rafting alanı Türkiye’nin önemli rafting alanlarından biridir. Düzce Türkiye Şampiyonasının bir ayağı olmuştur” dedi. 
Düzce Valisi Ali İhsan Su ise “ Sizlere burada ev sahipliği yapmak ve önemli bir şampiyonanın ayağı olmaktan dolayı çok mutluyuz. Tabiat Cenneti Düzce, Herşey Var Gönlünce sloganıyla yola çıktık ve bu turnuvamız da bunun bir örneğidir. Bizim parkurumuz çok özel ve güzeldir. Rafting sporuna gönül veren herkesi Düzce’ye davet ediyorum” ifadelerinde bulundu. 
Açılış konuşmalarının ardından, Düzce Gençlik Merkezi Halk Oyunları ekibinin gösterisi, Düzce Belediyesi Mehteran takımının performansı ve horon ile devam etti. 
Türkiye Rafting R4 Şampiyonası Cumartesi ve Pazar günü 20 takımın yarışmaları ile devam edecek. 
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8