Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Mikrofon uzatılınca konuşun!
DÜZCE Üniversitesi Medya Topluluğu tarafından düzenlenen liderlik, diksiyon, hitabet ve girişimcilik konuları üzerine Sky Tower Otel’de eğitim gerçekleştirildi.
Eğitim 2014.05.13 - 14:53:42

 

İki oturum şeklinde düzenlenen programda ilk olarak konuşan Düzce Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Medya Topluluğu Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Arif Güngör, 2006 yılında Düzce Üniversitesi’nin “Değer Üreten Üniversite” vizyonuyla yola çıktığını ve Üniversitenin Medya Topluluğu üzerinden “Sen yoksan bir eksiğiz” ve “Benim memleketim!” gibi sosyal projeleri hayata geçirdiklerini söyledi.

Bu tür etkinliklerin devamının geleceğini ifade eden Güngör, böyle etkinliklerin öğrencilere iş hayatına atılmadan önce yol gösterici olduğunu söyledi.

Açılış konuşmasının ardından konuşan ünlü haber spiker İrfan Değirmenci “Hata yapmaktan korkmayın, birebir iletişim kurun. Dinleyicinizle ve konuşma yaparken doğallıktan uzaklaşmayın. Dinleyici ayırt eder ve ona göre izleyeceği programı seçer” dedi.

Başarısının sırrını “Mikrofon bana uzatıldığında hayır ben hazır değilim demedim, konuşabilirim dedim. Çünkü ikinci bir şansım olmayabilirdi. Mikrofonu elinize aldığınız zaman da kendinizi göstermeniz gerekiyor” sözleriyle açıkladı.  Sözlerini tamamlayan Değirmenci, öğrencilerin sorularını cevaplayarak, anlatımını sonlandırdı.

Programın ikinci aşamasında Milli Eğitim Bakanlığı Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü ve Bakanlık Müşaviri Hasan Kaplan tarafından Düzce Üniversitesi öğrencilerine “Girişimcilik ve Liderlik” konulu seminer verildi.

 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8