Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Soma için taziye mesajları:
SOMA’daki maden ocağında meydana gelen ve 200’ün üzerine işçinin ölümü ile sonuçlanan kaza, Düzce’yi de yasa boğdu. Yayınlanan mesajlarda, “Acınızı paylaşıyoruz” denildi.
Gündem 2014.05.14 - 17:55:31

 

AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz; “Manisa’nın Soma ilçesindeki kömür madeninde trafo patlaması nedeniyle çıkan yangın sonrasında bazı madencilerimizin hayatını kaybettiğini ve bazılarının ise mahsur kaldığı haberini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Yaşanılan acıların son bulması amacıyla gerekli çalışmaların biran önce güzel haberlerle sonuçlandırılmasını temenni ediyor, içeride kalan vatandaşlarımızın ivedilikle sağ salim kurtarılarak sevenlerine kavuşturulması umuduyla, yaralı işçi kardeşlerimize acil şifalar, şehit olan madencilerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

 

Düzce Üniversitesi, yayınladığı mesajda, “Soma’da gerçekleşen ve Ülkemizi derinden üzen acı verici kazada yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı dileriz. Kazada yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diler; kurtarılmayı bekleyen madencilerimizden sevindirici haberlerin gelmesini yürekten temenni ederiz” dedi.

 

Düzce Barosuise, “Soma'da yitirdiğimiz canların acısını yaşıyoruz. Soma' daki maden faciasında kaybettiğimiz yurttaşlara Allahü Teala'dan rahmet, yakınlara ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Madenden yaralı çıkan işçilere acil şifalar diliyor, halen kurtarılmayı bekleyen kardeşlerimizin sağlıkla aramıza dönmelerini umuyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Şinasi Akbulut, “Manisa'nın Soma ilçesindeki özel bir şirkete ait kömür ocağında meydana gelen yangında birçok cefakâr maden işçimiz hayatını kaybetmiştir. Bugüne kadar meydana gelen çok sayıdaki iş kazasında binlerce madencisini yitiren ülkemiz, kara bir gün daha yaşamıştır; üzüntümüz büyüktür. Hayatlarını kaybeden yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine sabır, yaralılara şifa diliyoruz. Maden ocağında mahsur kalan 200'den fazla emekçinin ise kısa bir zamanda sağ salim ailelerine kavuşmasını diliyoruz. Soma halkımızın acısını  yüreğimizde hissediyor ve ihtiyaç duyulduğu halde tüm imkânlarımızın madenciler ve aileleri için seferber edeceğimizi belirtmek istiyoruz. Ailelerinin, sevenlerinin, ülkemizin başı sağ olsun. Allah, böyle bir acıyı bir daha yaşatmasın” diyerek, üzüntüsünü dile getirdi.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenicide, “Kömür ocağında meydana gelen olayda birçok insanımızın hayatını kaybettiğini, çok sayıda yurttaşımızın da madende mahsur kaldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Müessif kazada hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı dilerken, yaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kurtarma çalışmalarının sevindirici haberlerle tamamlanmasını yürekten temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Düzce TSO Başkanı Fahri Çakır, “Dün meydana gelen patlamada çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybetmiş, birçok işçimiz de yaralanmıştır. Meydana gelen patlamayla ilgili haberleri üzüntüyle takip ediyoruz. Halen göçük altında olan işçi kardeşlerimizin sağ salim kurtulmaları için dua ediyor, vefat edenler için de Yüce Allah’tan rahmet diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, “Manisa Soma'da bulunan kömür ocağında patlama nedeniyle çıkan yangın sonucu elim bir kaza yaşanmıştır. Yaşanan patlama ile Türkiye çok sayıda evladını kaybetmiş, yüzlerce ailenin ocağına ateş düşmüştür. Tüm ulus olarak yüreğimiz Soma'da atmakta, umutlarımız ve dualarımızla onların yanında olmaya çalışıyoruz. Milletimizi derinden üzen müessif kazada yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diler; göçük altında kurtarılmayı bekleyen madencilerimizden sevindirici haberlerin gelmesini yürekten temenni ederiz” dedi.

 

Genç MÜSİAD Düzce Başkanı Serkan Verep, “Soma'daki bir kömür ocağında meydana gelen patlama nedeniyle 205 vatandaşımız hayatını kaybettiğini, çok sayıda vatandaşımızın da madende mahsur kaldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Müessif kazada hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı dilerken, yaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kurtarma çalışmalarının sevindirici haberlerle tamamlanmasını temenni ediyoruz” dedi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8