Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Onur Topçu Sakarya’da şampiyon
Türkiye Tenis Federasyonunun 8-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Sakarya tenis kulübünde düzenlenen 12 yaş hafta sonu tenis turnuvasında Düzceli tenisçiler büyük başarı elde etti.
Spor 2014.05.16 - 18:27:52

 

Düzce Olimpik spor kulübü  erkeklerde Ömer Kutur ,Onur Topçu ,Ömer Kiğit Kuzucanlı, Emir Arslanoğlu, bayanlarda Derin Deniz Deveci ile  12 yaş hafta sonu tenis turnuvasına katıldı. Turnuva Türkiye genelinden erkeklerde 68, bayanlarda 33 sporcunun katılımıyla gerçekleşen 12 yaş tenis turnuvasında Ömer Kutur 3.cü Onur Topçu ve Ömer Yiğit Kuzucanlı 4.cü  Emir Arslanoğlu 5.ci  bayanlarda Derin Deniz Deveci 4.cü gurupta yer aldı.

 

4.gurupta birinci olan Onur Topçu diğer gurubun birincisiyle final maçına çıktı. Final maçında üstün performans göstererek rakibini 6-1 ve 6-3 yenen Onur Topçu turnuvada şampiyon oldu.

 

3. gurupta yarışan Ömer Kutur gurubunu ikinci olarak tamamladı. Diğer gurubun ikincisiyle üçüncülük maçına çıktı. Rakibini 6-0 ve 7-5 yenerek turnuvadan 3. olarak Düzce’ye döndü.

 

Diğer iddialı sporculardan Ömer Yiğit Kuzucanlı 4.cü gurupta yer aldı. Grubunu ikinci olarak tamamladı. Diğer gurubun ikincisiyle üçüncülük maçına çıktı. Rakibini 6-3 ve 6-4 yenerek 3.cü oldu.

 

2. kademe tenis antrenörü ve tenis il temsilcisi Akif Çavuş yaptığı açıklamada; “İlimizde tenis sporu iyi seviyelere geldi. Seviyeyi düşürmemek için daha çok çalışıyoruz. Performans tenisinde başarı geldikçe alt yapıdaki sporcularında başarısı artıyor. Özellikle alt yapıda çok yetenekli sporcularımız var. Üst iyi oldukça alttan da çok iyi sporcular geliyor. Çünkü alttaki sporcular üstteki sporcuları yakalamak istiyorlar. Bu rekabet olunca da başarı geliyor” dedi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8