Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
26.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Korkmaz Yunusefendi Köyü’ne ziyaret
DÜZCE Milletvekilleri İbrahim Korkmaz, geçtiğimiz hafta Gölyaka ilçesine bağlı Yunusefendi Köyü’nü ziyaret etti.
Gündem 2014.05.27 - 14:28:10
 
 
Korkmaz’a AK Parti Gölyaka İlçe Başkanı Abdullah Özcanoğlu, İl Genel Meclis üyeleri Necmi Kap, Mümtaz Genç, Gölyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Karaman da eşlik etti. 
Köye gelen heyeti Yunusfendi Köyü Muhtarı Musa Malkoç, Çamlıbel Köyü Muhtarı İsmail Gök, Yunusefendi Köyü İlkokulu Müdürü, köy imamı ve halk karşıladı. Köy konağında bir araya gelen topluluk, köyün sorunlarını masaya yatırdılar. 
Köy muhtarları içme suyu depolarının ıslah edilmesini isteyerek, su isale hatlarının eskidiği için yenilenmesi, yeni su isale hattı çekilene kadar eski hattın tamir edilmesi, elektrik hattının yetersiz olduğu ve güçlendirilmesi gerektiğini dile getirdiler. 
Yol yapımının ise alt yapı bittikten sonra yapılmasını isteyen muhtarlar, bunun için ne kadar beklemeleri gerektiğini bilmek istediklerini dile getirdiler. Köy muhtarları ve köy halkı, Milletvekili ve ilgililerden yol yapımı, su isale hattının çekilmesi, su depolarının vb. hizmetlerin yapılması konusunda Özel İdare’nin teknik şartlara göre hareket etmesini istediler. 1991 yılında yapılmış olan su deposunun kullanılmadığını, diğerlerinin ise su kaçırdığını kaydeden vatandaşlar, bu nedenle yapılan hizmetin takibinin mutlaka Özel İdare tarafından yapılmasını istediler.
Yunusefendi Köyü Muhtarı Musa Malkoç, köy camisinin minaresi için para yardımı talebinde bulunduklarını, bu paranın il Müftülüğünce köye aktarılmasını Milletvekili Korkmaz’dan talep etti. 
Muhtar Musa Malkoç, Korkmaz’a köy konağının durumunu göstererek, “Burası onarılırsa iftarlar burada yapılabilir. Cenazemiz olduğunda cemaati ağırlamada kullanılabilir. Cemiyetlerimizde bu bina köyümüz için çok önemli” dedi. 
Okul Müdürü de isteklerini dile getirdi.
Milletvekili İbrahim Korkmaz yaklaşık 3 saat boyunca halkı dinledi, gerekenin yapılması için özel idare, müftülük ve diğer birimlerle görüşeceğini söyledi. 
Ziyaretten çok memnun kalan köy halkı, yıllardan beri bir milletvekilinin kendilerini ilk defa bu kadar uzun süre dinlediğini, bundan dolayı da çok mutlu olduklarını dile getirdiler. 
Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Sayın vekilim,herşeyin başında eğitim gelir.ama,eğitimin başında eğitime yakışmayan,hak yiyen,adaleti olmayan,eğitimden hiç anlamayan biri var.Öncelikle bu konuyu masaya yatırın.
Eğitimci - 28.05.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,84

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8