Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Redhack Çakır’ın peşini bırakmıyor
Düzce Milletvekili Osman Çakır’ın twitter hesabını hackleyen kızıl hackerler, bu kez de Osman Çakır’ın 2013 yılında Fethullah Gülen’e yaptığı ziyaretin fotoğraflarını ve Çakır’ın torpil talep ettiği iddia edilen bir belgeyi paylaştı.
Gündem 2014.06.07 - 14:42:30
 
 
Kızılhackerler olarak bilinen Redhack, 17 Aralık operasyonundan sonra AKP’den istifa eden vekil İlhan İşbilen’in mail adresini hackledi.
Redhack İlhan İşbilen’e Tarık Kocaman tarafından gönderilen bir mesajı kamuoyu ile paylaşırken, AK Parti Düzce milletvekili Osman Çakır ve İşbilen’in Fethullah Gülen ile çekilmiş fotoğraflarını da yayınladı.
 
BELGE DE YAYINLADILAR
Kızılhackerler olarak bilinen Redhack ayrıca AK Partili Çakır'a ait olduğu iddia edilen bir belge yayınladı. Redhack'ın yayınladığı belgelerde AKP Düzce Milletvekili Osman Çakır'ın Devlet Personel Başkanlığı'na bir tanıdığı için torpil talebinde bulunduğu iddia ediliyor.
Osman Çakır'ın ıslak imzasının bulunduğu iddia edilen antetli kağıtta, "Akdeniz Elektrik dağıtım A.Ş.’nin özelleştirilmesi sonucu istihdam fazlasından Devlet Personel Başkanlığının havuzuna gönderilen A.Ö., Antalya merkez sınırları içinde bulunan Devlet Hava Meydanları İşletmesi Müdürlüğü, Türk Standartları Enstitüsü veya Teiaş’a atanmak istemektedir. İlginizi bekler, başarılarınızın devamını dilerim" ifadeleri yer alıyor.
Redhack belgeyi “Milletvekilinden antetli kağıt, ıslak imzalı torpil talebi!” notuyla paylaştı.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
SAYIN BAŞBAKANIMIZ KURUMLARDA TEMİZLİĞE DEVAM EDİYOR ANCAK VEKİLLER İÇERİSİNDE DAHA BAŞLAMDI ANLAŞILAN, GERÇİ SEÇİM DE YANAŞIYOR, FAZLA BİŞEY KALMADI. İDARE EDİYORLAR.
SAYIN VEKİL DE AZ DEĞİLMİŞ HANİ. - 10.06.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,75

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8