Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
18.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Selamlar'da 80. yıl
Atatürk’ün Düzce’nin Selamlar köyüne gelişinin 80. yıl dönümü nedeniyle iftar programı düzenlendi. İftara katılan protokol yemek sonrası Atatürk Müzesini gezdi.
Gündem 2014.07.19 - 14:15:28
 
 
80 yıl önce köye gelerek kendisine ikram edilen ayrını içen ve köyün adını Selamlar olarak değiştiren Mustafa Kemal Atatürk, saygı ve rahmetle anıldı.
Köy meydanına kurulan iftar sofrasına Gümüşova Kaymakamı Faruk Bülent Baygüven, Düzce Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ramazan Akça, Düzce Baro Başkanı Ali Dilber, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, CHP İl Başkanı Müjgan Çakman ve köy halkı katıldı.
Gümüşova Kaymakamı Faruk Bülent Baygüven, Atatürk’ün Selamlar’a gelişinin yıldönümlerinin 2 yıldır Ramazan ayına denk gelmesi nedeniyle iftar ve mevlüt programı ile kutlandığını hatırlattı.
Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap da, 80. yıl kutlaması vesilesi ile protokol ve halkın iftarda bir araya gelmesinden memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Selamlar Köyü Muhtarı Sinan Çiftçi, Atatürk’ün köye gelişini anlattı ve Selamlar köyünün tarihteki öneminden söz etti.
Yemeğin ardından yapılan dua ile Atatürk ve şehitler bir kez daha anıldı. Daha sonra protokol üyeleri Atatürk’ün fotoğraf ve eşyalarının sergilendiği köydeki müzeyi gezdiler.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8