Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Yaz kış demeden görev başındalar
Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Düzcelilerin hayatını ve malını korumak için yaz kış demeden görevi başında hazır bekliyor.
Gündem 2014.08.21 - 15:42:16

 

 

İtfaiye ekipleri 2014 yılında yoğun olarak çalıştı. Toplam 231 yan gına çıkış yapan Düzce İtfaiyesi, çalışmalarıyla göz dolduruyor. Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Caner Polat 2014 yılında İtfaiyenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Düzce Belediyesi’nin yaptığı başarılı çalışmalarla örnek müdürlükleri arasında yer alan İtfaiye Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla parmak ısırtıyor. Özellikle karayolu güzergahında çok önemli noktada yer alan Düzce’de kazalar adeta hiç bitmezken İtfaiye ekipleri de kazalarda insanları kurtarabilmek için adeta canla başla çalışıyor.

2014 yılında toplam 34 sıkışmalı kazaya müdahale eden İtfaiye ekipleri bu kazalarda sıkışan 76 vatandaşı da yaralı olarak araçlardan çıkarttı. Ayrıca yine itfaiye ekipleri 2014 yılı ilk altı ayında 231 yangına müdahale etti.

Bu yangınlarda 20 ev tamamen yanarken 211 ev ise itfaiyenin zamanında müdahalesi ile kısmen yandı. Bu yangınlarda ise başarı maddi kayıplar göz önüne alınarak izlenebiliyor. Toplam 231 yangında Milyarlarca lirayı bulması gereken maddi kayıp ise sadece 499 bin lira.

Bu da Düzce İtfaiyesi için başarı timsali oluyor.

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Caner Polat, itfaiye ekiplerin karşılaştıkları zorlukları da dile getirerek özellikle trafikte seyreden araçların, yangın ve kurtarma çalışmalarına giden itfaiye araçlarına yol vermediğini dile getirdi. Mehmet Caner Polat, trafikte itfaiye sirenini duyan sürücülerden anlayış ve kendilerine yardımcı olmalarını istedi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8