Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Akçakoca tatil kampı açılıyor
Büyükşehir’in Akçakoca tatil kampı açılıyor
Gündem 2014.08.22 - 14:23:53

 

ANKARA Büyükşehir Belediyesi tarafından Düzce’nin tatil yöresi Akçakoca’da yapımı tamamlanan Akçakoca Eğitim ve Dinlenme Tesisleri bugün açılıyor. Saat 15.00’da tesiste düzenlenecek törende açılışı, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yapacak.

Her yıl yaz ayları boyunca Başkentli başarılı öğrenciler ile yaşlı ve engelli vatandaşları Akçay tatil kampında ağırlayan Büyükşehir, tatil tesislerine Akçakoca’yı da ekledi.

Ankara’ya üç saatlik mesafedeki Akçakoca’da deniz kenarında, yepyeni ve modern tesisleriyle hizmete girecek olan kamp, Başkentli misafirlerine tatil keyfi yaşatacak.

Futbol ve basketbol sahalarından havuza, eğlenceli spor aktivitelerinden, amfi tiyatroda animasyon gösterileri ve kamp ateşine kadar pek çok etkinliğin düzenleneceği Akçakoca tesisleri de Akçay’daki tatil kampı gibi gezi ve eğlence fırsatları sunacak.

 

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi tarafından Düzce’nin tatil yöresi Akçakoca’da yapımı tamamlanan Akçakoca Eğitim ve Dinlenme Tesisleri, bugün Başkan Melih Gökçek tarafından hizmete açılacak.

Her yıl yaz ayları boyunca Başkentli başarılı öğrenciler ile yaşlı ve engelli vatandaşları 5 yıldızlı otel konforunda Akçay tatil kampında ağırlayan Büyükşehir Belediyesi, tatil tesislerine bir yenisini de Akçakoca’da ekliyor.

Ankara’ya 3 saatlik mesafedeki Akçakoca’da deniz kenarında, yepyeni ve modern tesisleriyle hizmete girecek olan kamp, Başkentli misafirlerine doyulmaz bir tatil keyfi yaşatacak.

 

AKÇAKOCA’DA MUHTEŞEM TATİL

Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl Başkentli başarılı öğrenciler ile yaşlı ve engelli vatandaşları ağırladığı Akçay’daki 300 kişilik kampına, 150 kişilik kapasitesiyle destek sağlayacak olan Akçakoca tatil kampında da yok yok... Futbol ve basketbol sahalarından, havuzuna, denizine, eğlenceli spor aktivitelerinden, amfi tiyatroda animasyon gösterileri ve kamp ateşine kadar pek çok etkinliğin düzenleneceği Akçakoca tesisleri de Akçay’daki tatil kampı gibi pek çok gezi ve eğlence dolu aktivitelerle unutulmaz bir tatil fırsatı sunacak.

Büyükşehir Belediyesi’nin yine ücretsiz olarak Başkentli öğrenci, yaşlı ve engelli vatandaşları ağırlayacağı Akçakoca Eğitim ve Dinlenme Tesisleri, açık büfe kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğiyle “her şey dahil ücretsiz” hizmet verecek.

Bugün saat 15.00’da Akçakoca Eğitim ve Dinlenme Tesisleri’nde düzenlenecek törende açılışı, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yapacak.

 

DENİZİ, KUMSALI VE BİTKİ ÖRTÜSÜYLE AKÇAKOCA

Kaz dağları eteğinde, oksijen dolu atmosferiyle yıllardır Akçay’da misafirlerini ağırlayan Büyükşehir Belediyesi, bu kez de Akçakoca’daki tesislerinde Başkentlilere unutulmaz tatil fırsatı hediye ediyor.

Düzce’ye bağlı Akçakoca, Karadeniz kıyı şeridinde 35 kilometre uzunluğunda geniş ve güzel bir kumsala sahip. Akçakoca özellikle 1950'den sonra güzelliğiyle turistik bir yer haline gelmeye başladı. Ankara’ya 3 saatlik bir mesafede denizi ve kumsalının yanı sıra bitki örtüsüyle de muhteşem bir güzelliğe sahip Akçakoca, özellikle de Çınar Caddesi’ndeki ağaçlarıyla ünlü. Belde kayın, kestane, ıhlamur, çınar, meşe ağaçlarından oluşan bitki örtüsüyle de tatilcilerin tercihi oluyor.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8