Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Madde bağımlılığıyla mücadele için komisyon oluşturuldu
SON zamanlarda artış gösteren madde bağımlılığına karşı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından Madde Bağımlılığıyla Mücadele Komisyonu oluşturuldu. Madde bağımlılığıyla el ele verilerek mücadele edilebileceğine dikkat çeken Başkan Keleş, "Gerekirse herkes uyurken, gençlerimizin hataya en çok düştüğü saatlerde, Sosyal Hizmetler uzmanlarımızla birlikte hiç kimsenin giremediği sokaklara girmeyi, gençlerimize ulaşmayı hedefliyoruz."dedi.
Sağlık 2015.02.02 - 12:44:52

 

 

Ülkemizde son zamanlarda artış gösteren madde bağımlılığına karşı Düzce Belediyesi de harekete geçti.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, her geçen gün daha fazla gence ulaşarak geleceğimizi tehdit eden madde bağımlılığına karşı Madde Bağımlılığıyla Mücadele Danışma Toplantısı düzenledi.

Madde Bağımlılığıyla Mücadele Danışma Toplantısına, Cumhuriyet Savcısı Burhan Başar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Zeki Yıldırım, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman, İl Sağlık Müdürü Mahir Arslan, Müftülük Şube Müdürü Murat Bakırkaya, Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Ceylan, Düzce Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Dilek Akkuş, Düzce Belediye Meclis üyesi Gönül Asuk, Ömer Arslan ve Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Seçil Acar katıldı.

Madde bağımlılığının son dönemlerde bir virüs gibi yayılarak bir çok anne babanın canını yaktığına ve geleceğimizi tehdit ettiğine dikkat çeken Başkan Keleş, madde bağımlılığıyla el ele vererek mücadele edilebileceğini kaydetti.

Başkan Keleş, "Geleceğimizin teminatı gençlerimizi tehdit eden madde bağımlılığına karşı çalışmalar yürütmek adına Düzce Belediyesi olarak harekete geçtik. Gerçekleştirdiğimiz bu toplantıda sizlerin de yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi edinerek madde bağımlılığıyla mücadele konusunda gerçekleştireceğimiz çalışmalara yön vereceğiz. Düzce Belediyesi Madde Bağımlılığıyla Mücadele Komisyonu olarak öncelikle ailelerin eğitilmesi noktasında çalışmalar yapmayı hedefliyoruz. Ailelerin madde bağımlılığına karşı önemli bir caydırıcı unsur taşıyacağı kanaatindeyiz. Aynı zamanda uyuşturucunun gençlerimizi yakaladığı sokaklara inerek bir çalışma başlatmayı düşünüyoruz. Belki herkes uyurken, gençlerimizin hataya en çok düştüğü saatlerde, Sosyal Hizmetler uzmanlarımızla birlikte hiç kimsenin giremediği sokaklara girmeyi, gençlerimize ulaşmayı hedefliyoruz." dedi.

Başkan Keleş, madde bağımlılığıyla mücadele konusunda elini taşın altına koyan herkese teşekkür etti.

Daha sonra katılımcılar, Düzce Belediyesi Meclis üyesi Gönül Asuk başkanlığında Ömer Arslan ve Mehmet Atılmış'ın katılımıyla oluşturulan Madde Bağımlılığıyla Mücadele Komisyonu'na gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ardından madde bağımlılığıyla mücadele noktasında yürütülecek çalışmalar için fikir alışverişinde bulunuldu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8