Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
AK Parti teşkilata sordu
AK PARTİ Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Milletvekili Aday Adayı temayül yoklaması 18 Temmuz Spor Salonunda yaklaşık 1000 üyenin katılımıyla gerçekleştirildi.
Siyaset 2015.02.28 - 13:00:40
 
 
 
AK Parti Düzce Teşkilatları, AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adaylarını temayül yoklamasında seçti. 18 Temmuz Spor Salonunda gerçekleştirilen temayül yoklamasına il, ilçe, belde, mahalle temsilcileri ve sandık başkanları oy kullandı. AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayları için yapılan temayül yoklamasında yaklaşık 1000 teşkilat mensubu oy kullandı. Temayül yoklamasına Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge Genel Merkez’den katıldı.
Temayül yoklamasını takip etmek ve denetlemek amacıyla Genel Merkez’den AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, temayül yoklaması hakkında AK Parti teşkilatlarına kısa bir bilgi verdi. Erdoğan, “Temayül yoklaması ile Genel Merkezimiz teşkilatların aday adaylarına bakışını net bir şekilde görecektir. 7 Haziran seçimleri çok önemlidir. İç Güvenlik Yasasıyla da gördüğümüz üzere Türkiye artık AK Partisiz olmaz” diye konuştu. 
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, paralel yapı ülkedeki yaratmak istediği kaos ortamına ve iç güvenlik yasasının gerekliliğine vurgu yaptı. Erdoğan, “Düzce’de çok sayıda aday adayının çıkması AK Parti’ye olan teveccühün göstergesidir. Temayülün hayırlı olmasını ve aday adaylarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.
AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, tüm AK Parti Düzce teşkilatlarına yaptıklarından dolayı teşekkür eden ve temayül yoklamasının çok önemli olduğunu kaydetti. Bürge, “Temayül yoklaması teşkilatının gönlünü gösterir. Temayülü istişare olarak algılıyoruz. Kıymetli Cumhurbaşkanımız bu partiyi kurarken ortak akılı ön plana çıkardı. Düzce bizim için önemli bir ildir. Evleriniz yıkıldı ama gönülleriniz yıkılmadı. Bu seçim önceki seçimden daha önemli diyoruz. Bunu klasik bir laf olarak görmeyiniz. AK Parti’de kırılma noktasına gelmenizi istemiyoruz. AK Parti istişare müessesesini oturtmuş bir partidir. Bu çalışmaların, Düzce’mize, ülkemize ve AK Partimize hayırlar getirmesini diliyorum” ifadelerinde bulundu. 
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, temayül yoklamasının milletvekilliği yolunda bir aşama olduğunu kaydederek, “AK Parti’de siyaset bayrak yarışı şekilde devam etmektedir. Bizler il başkanlığında bayrağı devraldık şimdi ise milletvekili aday adaylarımız bayrağı devralacaklar. Temayül yoklaması ile Genel Merkeze gönlümüzdekini aktaracağız” diye konuştu. 
60 milletvekili aday adayının temayül yoklamasına katıldığını kaydeden İl Başkanı Keskin, “Teşkilatlarımızla 7 Haziran seçimlerine hazırız. Yeni Türkiye’nin şekillendirilmesinde biz de aktif rol oynayacağız. Çıtamızı yükseğe koyduk. İnşallah bu seçimleri de 3-0 alacağız; hatta oy oranımızı çok fazla yükselteceğiz” ifadelerinde bulundu.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, bu seçimlerde temayül yoklamasının sayımının Genel Merkezde yapılacağını, sonuçların da Genel Merkez tarafından açıklanacağını belirtti. 
60 AK Parti Düzce Milletvekili aday adayı teşkilatların oyunu almak için günlerdir tanıtımlarını yapmış, AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday adayı tanıtım programında da teşkilatlara tanıtılmıştı.  
Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
bu sefer tekliyeceksiniz millet gercekleri görmeye başladı ülkede hukuk yok şiddet kol geziyor halkın yarısı aclık sınırının altında yaşıyor adaletin a sı yok taşörenleri ağzınıza almıyorsunuz asgari ücrete çalışıyoruz iş güvencemizyok çalış çalışkıymetin yok hep kandırmaca biz kölemiyiz varsa yoksa kendi ve etrafınızın menfaatleri ak partiye oy veriyordum bu sefer vermiyeceğim
taşören işçi - 28.02.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,80

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8