Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
25.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
AK Parti adayları Aydınpınar Köyü’nde
AK PARTİ Düzce Milletvekili adayları Faruk Özlü ve Ayşe Keşir, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Aydınpınar köyünde vatandaşlarla buluştu.
Siyaset 2015.04.22 - 13:40:35
 
 
 
Köy kahvehanesinde toplanan vatandaşlar, AK Parti Düzce Milletvekili adaylarını can kulağı ile dinledi. Aydınpınar köyünde konuşan milletvekili adayı Ayşe Keşir, “Hiç kimsenin şüphesi olmasın Düzce’nin adını her platformda duyacaksınız. Bundan sonra uyum içinde çalışarak, Düzce’ye ve ülkemize hizmet edeceğiz. Sizden destek bekliyoruz. Hedefimiz, Türkiye’de birinci il olmak. Böylece Ankara’da kendimizi daha iyi anlatabileceğiz” diye konuştu. 
Faruk Özlü ise, Düzce’deki her bölgenin, her köyün, hem mahallenin, her vatandaşın milletvekili olacaklarına dikkat çekerek, “Biz, millete hizmet için AK Parti’de yer aldık. Sizlerin sorunlarını biliyoruz. Sorunlarınızı da çözecek kadro biziz. Yeni Türkiye’yi sizlerle birlikte inşa edeceğiz. Yeni anayasa, ardından başkanlık sistemi ile güçlü bir Türkiye olacağız. Mikro ölçekte de Düzce’miz Ankara’da çok iyi temsil edilecek ve yatırımlar ilimize çekilecek. Böylece daha güçlü ve daha kalkınmış bir Düzce olacak. Bu yüzden desteklerinizi bizden esirgemeyin” şeklinde konuştu. 
 
AYŞE KEŞİR: “İLK KADIN MİLLETVEKİLLİĞİMİZLE SES GETİRELİM”
AK Parti Düzce Seçim Koordinasyon Merkezinin düzenlediği ev ziyaretleri kapsamında AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar, yönetim kurulu üyeleri, İGM ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Aydınpınar köyünde kadınlarla bir araya gelen AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ayşe Keşir, “ Ses getirecek bir milletvekilliği yapacağım” dedi.
AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar, ilk defa Düzce’den bir kadın milletvekili çıkma olasılığının olduğunu ve bunu değerlendirilmesi gerektiğini kaydetti. 
AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ayşe Keşir ise “Bu güzel topraklara hizmet etmekten dolayı hem kendim hem de sizler adına gururluyum. Ben sizlerin içinden çıktım ve şimdi birlikte bu millete hizmet edeceğiz. Sizlerin desteği ve yönlendirmesi ile çalışmalar yapacağız. Ben kadınlardan çok oy alacağımı düşünüyorum. Bu ilk defa kadın milletvekilliğini gümbür gümbür yapalım ve kadın milletvekilinin neler yapabileceğini gösterelim” şeklinde konuştu. 
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive