Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
"Kendi toprağıma hizmet etmek benim için düğün, bayramdır"
AK Parti Düzce 3. Sıra Milletvekili Adayı Ayşe Keşir, “12 yılda şu ana kadar yaptığım çalışmaları artık Düzce’ye aktarmayı istiyorum. Kendi toprağıma hizmet etmek benim için düğün, bayramdır” dedi.
Siyaset 2015.05.03 - 15:08:33

 

Ayşe Keşir, Düzce’nin her geçen gün geliştiğini ve gelişmesini de son 13 yılda hızlandırdığını kaydederek, “Düzce’ye bunca yıllık bilgi ve tecrübemi aktarmak istiyorum. Garanti verebileceğim iki şey var. Birincisi çalışmak, diğeri ise alın terimdir. Ankara’da sesimizin daha gür çıkması için vatandaşlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Ne kadar çok oy alırsak Ankara’da o kadar çok kapı açarız” dedi. İşte Keşir’in açıklamaları:

 

Her köyün ve mahallenin sorunlarını biliyoruz. Sorunları ve eksiklikleri çözeceğiz. Düzce’nin evladı olarak çıktığımız bu topraklarda, yine bu topraklara hizmet etmek suretiyle Ankara’da halkımızın gür sesi olmaya çalışacağız, sorunlarını dile getireceğiz. Halkımız ile Ankara arasında köprü olmaya çalışacağız.

 

Siyaseti besleyen kanalları her zaman açık tutmaktan yanayım. Muhtarlar ve mahalle temsilcilerimizle sürekli irtibatta olacağım ve böylece doğru siyaseti yapabileceğiz. Bütün sorunları çözmek için çalışacağız. Her sorunu çözmek zor olur ancak bunun mücadelesini hem Düzce’de, hem de Ankara’da vereceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bana her zaman ulaşabilecek ve sorunlarını aktarabilecekler. Köylerin ortak ihtiyaçlarını ortaklaşa çözümler bulacağız. Bu manada kılcal damarlar olan muhtarlarımızla geniş kapsamlı çalışmalar yapacağız.

 

 

VATANDAŞLARIMIZ BİZİ BAĞRINA BASIYOR

 

Ben Düzce’nin kızıyım ve bu memlekete hizmet edeceğim. Düzce’nin daha iyi yerlere gelmesini sağlayacağız. Vatandaşlarımız bizi bağrına basıyor bu da bizim sorumluluğumuzu bir kat daha artırıyor. Beklentileri ve istekleri biliyoruz. Allah nasip ederse 8 Haziran’dan sonra beklentilere cevap vereceğiz ve hem Allah’ıma hem de insanlarımıza mahcup olmayacağız.

 

Vatandaşlarımız 13 yıldır AK Parti’ye güvendi ve destek oldu. Bizler de onlara layık olmaya çalıştık. 8 Haziran tarihinden itibaren inşallah kendi topraklarımıza hizmet edeceğiz. İnsan odaklı hizmetlerimizden hiçbir zaman taviz vermeyeceğiz. Ben her zaman halkın arasında olacağım.

 

Köylerde gençlerin kötü alışkanlıklara yönelmemesi için sosyal, kültürel ve sportif uğraşlar yapılabilecek alanların oluşturulması gerekiyor. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak için Gençlik Merkezleri yapılabilir. Bu konu üzerinde vatandaşlarımız fikirlerini sunarlarsa, projeleri Ankara’da uygulamaya geçirmek bizim işimiz olacak. Yeter ki hizmet edebilelim.

 

Hiç kimsenin şüphesi olmasın Düzce’nin adını her platformda duyacaksınız. Bundan sonra uyum içinde çalışarak Düzce’ye ve ülkemize hizmet edeceğiz. Sizden destek bekliyoruz. Hedefimiz, Türkiye’de birinci il olmak. Böylece Ankara’da kendimizi daha iyi anlatabileceğiz.

 

 

BÜROKRASİ TECRÜBEMİZLE SORUNLARI AŞACAĞIZ

 

Ben sizlerin kızıyım. Düzce’de doğdum ve Düzce’ye hizmet için buradayım. Çalmadık kapı bırakmak istemiyorum. Her vatandaşımla konuşup, sorunlarını dinlemek istiyorum. Hizmet etmek için gece gündüz çalışacağız. Ben dava inancı ile yola çıktım. Bizim dava anlayışımız milletimize hizmet etmektir.

 

Biz Yeni Türkiye’nin inşasını vatandaşlarımızla, esnaflarımızla, kadınlarımızla yapacağız. Ülkemizin kalkınması ve sorunlarını çözmek için birlikte çalışacağız. Yeni Türkiye bir vizyondur ve bu vizyon da milletten yanadır. Biz de Düzce’nin ve Yeni Türkiye’nin kalkınması için çalışacağız. Biz hizmet etmek için buradayız. Esnafımızın, vatandaşımızın sorunlarını bürokrasi tecrübelerimizle aşacağımızı biliyoruz.

 

Sivil Toplum Kuruluşlarının görüşlerine çok değer veriyorum. Kadınlarımız artık yaşamın ve ekonominin her alanında yer alıyor. Ben, Düzce’de her fırsatta kadınların birçok ilden çok önde olduğunu söylüyorum.

 

 

 

“KADINLARDAN ÇOK OY ALACAĞIMI DÜŞÜNÜYORUM”

 

Benim sorumluluğum büyük, çünkü kadınların bana olan bakış açısı çok farklı. O yüzden onların bu olumlu düşüncelerini ve duygularını en iyi şekilde cevap vermeliyim. Bu seçimde birlikte uyum içinde çok güzel işler yapacağız. Yaptığımız plan ve çalışma programı ile Allah’ın izniyle istediğimiz rekoru alacağız. Kadınlarla birlikte çalışacağım. Düzce’ye kadın eli değecek. Onların sorunlarını ve istediklerini en üst makamlara ileteceğimden, hiç kimsenin şüphesi olmasın. Onların da destekleri ile Düzce’de çok güzel işler başaracağız.

 

Bu güzel topraklara hizmet etmekten dolayı hem kendim hem de diğer tüm kadınlarımız adına gururluyum. Ben de onlardan biriyim ve şimdi birlikte bu millete hizmet edeceğiz. Ben kadınlardan çok oy alacağımı düşünüyorum. Bu ilk defa kadın milletvekilliğini gümbür gümbür yapıp, kadın milletvekilinin neler yapabileceğini göstermek istiyorum.

 

 

 

TEŞKİLATÇI VE SİVİL TOPLUMCU

 

Ayşe Keşir, 1967 yılında Düzce'de doğdu. Babası Kavakbıçkı Köyü’nde Hafız Bilal Gündoğdu, annesi Ozanlar Köyü’nden (Mollaoğlu Mh.) Ahmet (Aşık) Usta’nın kızı Emine hanımdır. Babasının İstanbul’a tayin olması sebebiyle, ailesiyle birlikte İstanbul Sultanahmet semtine yerleşti. İlkokulu Cağaloğlu Büyük Reşitpaşa İlkokulunda, Ortaöğretimi ise Zeytinburnu İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümünde, Yüksek Lisans eğitimini ise Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyal Politikalar Anabilimdalında yaptı. “Farklı İdeolojilerde Aile ve Kadın Algısı ve Bu Algının Gazete Köşe Yazılarında Ele Alınış Biçimi” konusunda araştırma projesi yaptı. İngilizce, Arapça ve Osmanlıca öğrendi."

 

1985 yılından itibaren çeşitli STK’lar bünyesinde sosyal politikaların geliştirilmesi, ailenin güçlendirilmesi, engelliler, kadınlar, yaşlılar, çocuklar, gençler ile yoksullluk eğitimi, sağlık istihdam alanlarında çalışmalar yaptı.

 

2001 yılında İstanbul İl Kadın Kolları Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olduğu AK Parti’de, 2002 seçimlerinde İstanbul 3. Bölge SKM Basın Araştırma ve Anket Birim sorumlusu olarak çalıştı. 2005 yılında olağan kongre ile birlikte Genel Merkez Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Önce Sosyal İşlerden daha sonra da Tanıtım ve Medya’dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yaptı. Teşkilat görevlendirmeleri ve seçim çalışmaları vesilesi ile Türkiye’nin hemen tüm şehirlerinde görev yaptı.

 

2009 yılında Ankara Altındağ’dan Meclis Üyesi seçildi ve aynı zamanda Büyükşehir Meclis Üyesi oldu. Alt Yapı Komisyonu Başkan Vekilliği, Aile Komisyonu ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanlığı görevlerinde bulundu.

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nda kuruluşundan itibaren Bakan Danışmanlığı yaptı. 6284 Ailenin Korunması ve Kadına Yönelik Şiddet ile Mücadele yasası başta olmak üzere pek çok yasa, yönetmelik çalışmalarını yapan ekipte yer aldı. Gönül Elçileri Projesi, Otizm Eylem Planı, “Aile Olmak” Projesi gibi pek çok proje ve eylem planının planlama, uygulama çalışmalarını yürüttü.

 

Meslektaşı Feridun Keşir ile 1989 yılında evlenen Ayşe Keşir üç kız çocuğu annesidir.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8