Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
7.12.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Karne alındı, tatil başladı
Tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de 2014-2015 eğitim-öğretim yılı sona erdi. Düzce’de yaklaşık 68 bin 103 öğrenci ile 5 bin öğretmen 3 ay sürecek olan yaz tatiline çıktı.
Gündem 2015.06.12 - 14:47:08

 

 

Düzenlenen karne törenine katılan protokol üyeleri ise velileri uyararak karnesi zayıf olan öğrencilerin hoşgörü ile karşılanmasını istediler.

Düzce genelinde 348 okulda eğitim-öğrenim gören 68 Bin 103 öğrenci ile 3 Bin 617 öğretmen 2014-2015 eğitim-öğretim yılını tamamladı ve yaz tatiline çıktı. 15 Eylül 2015 tarihinde başlayan 2014-2015 eğitim öğretim yılında ilkokul, ortaokul ve lise son sınıf öğrencileri mezuniyetin yanı sıra yaz tatilinde kayıt heyecanı yaşayacaklar.

Düzce’de 2014-2015 eğitim-öğretim yılının son karne töreni Uzunmustafa İlkokulu’nda yapıldı. Törene Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman, öğrenciler ve veliler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman, öğrencilerin yaz tatilini doyasıya eğlenerek geçirmesi gerektiğini belirterek “Öğrencilerimiz, çocuklarımız yaz tatilinde bırakın doyasıya eğlensinler. Onları tekrar derslere boğmayın. Karnesi iyi olan öğrencilerimizi ödüllendirin ancak çok şımartmayın. Karnesi zayıf olan öğrencileri ise üzmeyin. Unutmayın ki hayat bir bütünden ibarettir. Onlara en sevdikleri yemekleri yapın ve gönüllerini alın” dedi.

Vali Yardımcısı Hasan Bağcı ise öğrencilere yaz tatilini en iyi şekilde geçirmelerini söyleyerek “Yaz tatilinde bol bol gezip eğlenin. Bol kitap okuyun ve boş zamanınızı en iyi şekilde değerlendirin. Ancak bana söz verin ve bilgisayar ile telefonunuzda çok sık zaman harcamayın” diye konuştu.

Tatile çıkan öğrenciler karneleri aldıkları gibi evinin yolunu tuttu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8