Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Özlü, Düzce’de Bakan gibi karşılandı
Ak Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü’nün Milli Savunma Komisyon Başkanı olmasının ardından ilk kez geldiği memleketinde bakan gibi karşılandı. Faruk Özlü, “Verdiğimiz sözlerin arkasındayız” dedi.
Siyaset 2015.12.03 - 17:52:11

 

 


Milli Savunma Komisyonu Başkanı Düzce Milletvekili Faruk Özlü, Düzce’de bakan gibi karşılandı. Kaynaşlı TEM Otoyolu gişelerinde karşılanan Faruk Özlü buradan parti binasına geçti.

İL BAŞKANI KESKİN’DEN ÖZLÜ’YE HEDİYE
Parti binasında bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce milletvekili Faruk Özlü’nün Milli Savunma Komisyon Başkanı olmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek “Düzce’mizin uzun yıllardan beklediği görevlerden bir tanesidir. Milletvekilimizi bu anlamda tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonra Düzce’miz daha güzel hizmetler alacak. Milletvekillerimizin dayanışması teşkilatımızın bu birlik beraberlik anlayışı inşallah Düzce’mize daha güzel, daha kaliteli hizmetler kazandıracaktır. Milletvekilimiz Faruk Özlü inşallah Düzce’mize ciddi katkılar sağlayacaktır” dedi.
Konuşmasının ardından Keskin Bismillahirrahmanirrahim yazılı tablo hediye etti. 

ÖZLÜ “HASTANE İNŞAATI TAMAMLANDI”
Milli Savunma Komisyon Başkanı Faruk Özlü, seçim döneminde verdiklerin sözleri tutacaklarını belirterek “Hatırlarsanız bizim seçim sırasında bir sloganımız vardı. Birlikte daha güçlü diye. Gerçekten birlikte daha güçlüyüz. 5 ayda iki defa seçim yaptık gerçekten çalıştık, uğraştık Düzce’nin bütün mahallelerinde bütün köylerinde çalıştık ve Düzce için sözler verdik. Bütün bu sözlerimizin arkasındayız öncelikle bunu ifade edeyim. Bütün bu sözlerimizi yerine getireceğiz” diye konuştu.
Özle konuşmasında hastane inşaatının tamamlandığı müjdesini de vererek “Bu vesile ile size iyi bir haber vereyim. Devlet hastanesi inşaatı 1 Aralık itibari ile bitti. Müteahhit firma teslim alınması ile ilgili talebini TOKİ başkanlığına iletti. Dolayısıyla müteahhitlerden kaynaklan sorunlarımız olmuştu devlet hastanesinde müteahhit görevini bitirdi. Şuan top TOKİ’de. TOKİ kabul işlemlerini tamamlayacak ve hastanenin cihazlarını yerleştirecekler ve hastanemiz hizmete açılacak. Ben geçenlerde 1 Aralık ta inşaat bitecek demiştim yani 1 Aralık ta hastaneyi hizmete açarız demedim 1 Aralık ta inşaat bitti. Ve bir problem yok. Benzer şekilde otogar inşaatımızı yapan firma yetkilisi ile görüştüm oda 50-60 kişi çalıştırdığını söyledi büyük bir hızla devam ediyor. Hatta bir otogar daha inşa ettiklerini biliyorsunuz Çilimli ilçesinde. Hangi sözü verdiysek hep birlikte millet vekilleri olarak bunları yerine getireceğiz. Ben tabi öncelikle Düzce’ye teşekkür etmek istiyorum. Biz çalıştık ama Düzce bir teveccüh gösterdi yüzde 70,8 oranında bize oy verdi. Bizde bu oyları hak etmeye çalışacağız, yani milletvekilleri olarak bize gösterilen bu teveccühü verilen bu oyları hak etmeye çalışacağız. Bu bilinçle, şuurla çalışacağız” şeklinde konuştu.

“GERİDE GÜZEL ESERLER BIRAKACAĞIZ”
Faruk Özlü, hem Başbakanın hem de Cumhurbaşkanının Düzce ile ilgili kanaatlerinin son derece olduğunu belirterek “Düzce’yi çok seviyorlar. Bu konuda hiçbir endişe hiç bir tereddüt olmasın. Bu görevler aslında hizmet içindir inşallah bundan sonraki dönemde güzel işler yaparız. Geride güzel eserler bırakırız” dedi.

“SÖZLERİMİZİ YERİNE GETİRECEĞİZ”
Milletvekili Ayşe Keşir, ise Faruk Özlü’nün çalışmalarının Düzce için ciddi yansımalarının olacağını belirterek “Şimdiden sonra yaptığımız işleri konuşacağız. Hükümet kuruldu komisyonlar netleşti hangi komisyonlarda görev aldığımız netleşti ve bundan sonra hem milletvekili olarak hem o komisyonlardaki görevlerimiz nedeni ile her birimiz hem şehrimiz için hem de ülkemiz için çalışacağız. Seçim döneminde her gittiğimiz yerde söz verdik. Faruk Özlü beyin pozisyondan da güç alarak verdiğimiz sözlerin takipçisi olacağız. Daha yeni başlıyoruz. Bu güne kadar yaptıklarımız bundan sonra yapacaklarımızın küçük bir göstergesiydi. Ümit ediyorum önümüzdeki dönemde bu verdiğimiz sözleri de tutarak ne yapmaya çalıştığımızı nasıl siyaset yapmaya çalıştığımızı hemşerilerimize gösterme fırsatımız olur. Allah bizi mahcup etmesin. Allah bizi çıktığımız bu yolda utandırmasın” diye konuştu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
düzce.li daha çok bakanı olacağı günü bekler..gereği de yok zaten..nasıl olsa vatandaş bir çivisi bile olmayan sadece cezaevini köyüne yaptırmakla övünen ve ekonomik olarak bugünde yarında katkısı olmayacak hatta köy yolunda güzergahta vatandaşın keyfini kaçıracak cezaevini yaptıran fevai bey.e bile oy verdikten sonra..sahi çilimli.de sapağı arasındaki yolda seyehat eden araçlardan ceza yemeyen varmıdır ..güzel bir uygulama gibi görünsede acaba diyorum silopi.hakkarı.nusaybinde de böyle ceza uygulamaları varmı merak ediyorum..yoksa oraları bizim ülkemiz sınırları dıiındamı..
KÖYLÜ - 3.12.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8