Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Akçakoca’da “İletişim Ustalığı Zirvesi” Düzenleniyor
DÜZCEÜniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ile Dönüşüm Konağı Başarı Psikoloji Enstitüsü işbirliği ile 28-29 Aralık 2015 tarihlerinde “İletişim Ustalığı Zirvesi” düzenleniyor.
Eğitim 2025.-1.2- - 15:02:33

 

 

Başarı Psikolojisi kapsamında,  Deneyimsel Tasarım Öğretisi Bilgi Teknolojisinden faydalanılarak, bireylerin iletişim becerilerini daha da geliştirmek amacıyla tasarlamış bir program olan “İletişim Ustalığı Zirvesi”, Akçakoca Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği Yüksek Okulu Konferans Salonu’nda iki gün süre ile gerçekleştirilecek.

İletişim kavramı ile iletişim çeşitlerinin bahsedileceği zirvede, iletişim kuracağımız insanları ve kendimizi daha iyi tanıyabilmek ve karşımızdakinin neden bizden farklı davrandığını anlayabilmek için ihtiyacımız olan bilgiler verilecek. Mutlu olabilmenin sırrı olan “Beklenti Yönetimi”, başarılı olmanın sırrı olan “Bedel”, ilişkilerin anayasası olan “Gizemli Zıtlıklar Yasası” da programda söz edilecek konular arasında.

“Hangi boyutta iletişim kuruyoruz ve hangi boyutta iletişim kurmalıyız?” ın anlatıldığı, ‘Üç Boyutlu İletişim’, “Topluluk önünde daha nasıl etkileyici ve inandırıcı sunumlar yapabiliriz?” in yöntemlerinin paylaşıldığı “Sahne Sunum Becerileri” de aktarılacak.  

Programa, Ayşe Gözde Karakaya, EmriyeHaçkalı, MevlüdeGervan, Nuray Karayağlı, Özgen Aydın, Reyhan Bacaksız, Ruhiman Çobanoğlu ile Deneyimsel Tasarım Öğretisi Kurucusu Yahya Hamurcu konuşmacı olarak katılacak.

Her yıl Deneyimsel Tasarım Öğretisi Eğitmenleri tarafından Üniversitelerde verilen İletişim Ustalığı Zirvesi, 28 ve 29 Aralık tarihlerinde, 10.00-16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olup katılım için ücret talep edilmeyecek.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8