Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ATLETİZM MÜSABAKALARINA BÜYÜK KATILIM
Amatör Spor Haftası Atletizm Müsabakalarına katılım yoğun oldu.
Spor 2013.-1.0- - 14:54:44

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından 10-16 Ekim 2016 tarihleri arasında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri 81 ilde devam ediyor.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Amatör Spor Haftası Atletizm müsabakalarına büyük katılım sağlandı.

Düzce 18 Temmuz Stadyumunda düzenlenen Amatör Spor Haftası Atletizm Müsabakalarını Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ve ASKF Başkan Yardımcısı Korhan Öztekin de izledi. Dereci yaptığı açıklamada, “ Çocuklarımızın bu denli katılım göstermesi bizi aşırı derecede memnun ediyor. Düzce’den Milli atlet çıkarma hedefimizi gerçekleştireceğimizi görebiliyorum. Tüm Beden Eğitimi Öğretmenlerimizi desteklerinden dolayı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Amatör Spor Haftası Atletizmmüsabakalarında ilk yarışma küçük kızlarda yapıldı. Küçük kızlarda takım sıralamasında Kumluca Orta Okulu birinci Mustafa Kemal Orta Okulu ikinci ve Hikmet Akın Orta Okulu üçüncü oldu. Küçük kızlarda bireysel dereceye girenler ise İlayda Dinç birinci, Sahranur Uzun ikinci ve İrem Yamaç üçüncü oldu.

Küçük Erkekler kategorisinde ise Rıza Malatyalı Orta Okulu birinci, Kumluca Orta Okulu ikinci ve Boğaziçi Orta Okulu üçüncü olurken bireysel derecelerde ise Arda Recep Okutan birinci, Adem Yıldırım ikinci ve Tahir Toramanoğlu üçüncü oldu.

Yıldız Kızlar takım sıralaması; Hikmet Akın Orta Okulu birinci, Boğaziçi Orta Okulu ikinci ve Rıza Malatyalı Orta Okulu üçüncü oldu. Bireyselde Tuğçe Üster birinci, Zeynep Küçük ikinci ve Sude Çodur üçüncü oldu.

Yıldız Erkeklerde Hikmet Akın Orta Okulu birinci, Kumluca Orta Okulu ikinci ve Rıza Malatyalı Okulu üçüncü oldu. Bireyselde Azizcan Berber birinci, Recep Yıldız ikinci ve Durmuşcan Arıcı üçüncü oldu.

Atletizm Cumhuriyet kupasında dereceye giren sporculara Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci,ASKF Başkan Yardımcısı Korhan Öztekin,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdür Vekili Gülay Ercan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Personel Şube Müdür Vekili Yasemin Sayın Köroğlukupa ve madalyalarını takdim etti. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8