Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ENGELLİ GENÇ KIZ DAMATSIZ DÜĞÜN İLE DÜNYA EVİNE GİRDİ
Engelli genç kız damat olmayınca hayranı olduğu şarkıcının maskesi ile birlikte oynadı.
Gündem 2031.-1.0- - 13:50:57

DÜZCE'DE doğuştan engelli genç kızın hayalini gerçekleştirmek isteyen annesi, damatsız düğün yaparak kızının mutluluğuna ortak oldu. Engelli kızın hayalindeki damat ise Murat Boz olunca davetliler ellerine aldıkları Murat Boz maskeleriyle geline eşlik etti.

Darıcı Mahallesi’nde oturan doğuştan engelli 18 yaşındaki Nildem Aslan’ın en büyük hayali gelinlik giyip, kendi düğününde oynamaktı. Anne Ömür Aslan da kızının hayalini gerçekleştirmek için sürpriz düğün organizasyonu düzenlendi. Damat olmayan düğünde, tekerlekli sandalyede yaşamak zorunda olan Nildem’e kına yakıldı, takı takıldı. Hayali gerçek olan Nildem Arslan, doyasıya eğlendi. Doğuştan engelli olan ve tekerlekli sandalyeye mahkum olan kızına Darıcı Mahallesi Sosyal Tesisleri’nde düğün merasimi hazırlayan Anne Ömür Aslan’ın davetine mahalle halkı da yoğun ilgi gösterdi.

 

HAYALİNDEKİ DAMAT OLMAYINCA MASKESİYLE EĞLENDİ

Nildem Aslan’ın en büyük hayali ünlü pop şarkıcısı Murat Boz’la evlenmek olunca anne Ömür Aslan, Murat Boz maskelerini düğüne gelen erkek konuklara dağıttı. Maskelerle birlikte Nildem Aslan’a oyunlarda eşlik eden Murat Boz maskeli davetliler, engelli Nildem’i mutlu etti.

 

ADETLER UNUTULMADI

Nildem Aslan’a düğün öncesi kına yakıldı. Kına gecelerinin vazgeçilmez şarkısı olan “Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar” müziği eşliğinde düğüne katılanlar Nildem Aslan’ın etrafında dönerek adetler gereği gelini ağlatmaya çalıştı. Ağlayan gelinin ellerine mahallenin büyükleri tarafından kına yakıldı.

Gelinlik giyerek düğünü yapılan Nildem Aslan, Murat Boz’la evlenmek istediğini söyleyerek, “Bugün çok mutluyum. Annem bana sürpriz düğün yaptı. Annem ve babam beni çok mutlu etti. Evlenmeyi çok istiyordum. Murat Boz ya da hiç. İlla Murat Boza olacak. Ulaşmaya çalıştık ama menajeri Kıbrıs’a konsere gittiğini söyledi. Çok hayranım ve kendisine aşığım” dedi.

Anne Ömür Aslan ise kızının en büyük hayalini gerçekleştirdiğini ifade ederek, “Kızımın hayaliydi ben de gerçekleştirmek istedim. Kızım doğuştan bedensel engelli. Murat Boz’u çok seviyor. Ben de Murat Boz maskeleriyle kendisine böyle bir sürpriz yaptım” dedi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8