Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.2.2019
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ATLETİZMDE ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU
Okul Sporları Atletizm müsabakalarında şampiyonlar belli oldu.
Spor 2017.01.03 - 15:12:50

OKUL Sporları Federasyonu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte organize ettiği okul sporları Atletizm müsabakaları yapıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği okul sporları Atletizm müsabakaları 18 Temmuz Stadyumunda madalya töreni ile sona erdi.

Yıldız Kızlar 2000 metrede Sümeyyenur Düzgün birinci, Zeynep Sude Çodur ikinci, Tuğçe Üstel üçüncü, Zeynep Küçük dördüncü olurken takım olarak Hikmet Akın O.O. birinci, Rıza Malatyalı O.O. ikinci ve Hacı Yakup O.O. üçüncü oldu.

Yıldız Erkekler 3000 metrede Azizcan Berber birinci, Durmuşcan Arıcı ikinci, Recep Yıldız üçüncü, Emirhan Dinaz dördüncü olurken takım olarak Hikmet Akın O.O. birinci, Kumluca O.O. ikinci, Rıza Malatyalı O.O. üçüncü ve Hacı Yakup O.O. dördüncü oldu.

Genç Kızlar A 3000 metrede Yıldız Baran birinci, Özlem Delice ikinci, Esra Yılmaz üçüncü, Ebru Yılmaz dördüncü olurken takımlarda Mevlana Lisesi birinci, Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi ikinci, İbni Sina Lisesi üçüncü ve Gölyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dördüncü oldu.

Genç Erkekler A 5000 metrede  Sercan Geliz birinci, Oktay Cebeci ikinci, Nurettin Göney üçüncü, Yiğitcan Çetinkaya dördüncü olurken Gölyaka Mesleki ve Tek.Eğt.A.L. birinci, İbni Sina Lisesi ikinci, Yavuz Selim Lisesi üçüncü ve Kaynaşlı Süperlit Mes.Eğt. dördüncü oldu.

Genç Kızlar B 3000 metrede Gaye Yılmaz birinci, Sena Kahveci ikinci, Elifnur Kasım üçüncü, Livanur Fidan dördüncü olurken Güzel Sanatlar Lisesi birinci ve Gölyaka Anadolu Lisesi ikinci oldu.

Genç Erkekler B 5000 metrede Furkan Kaval birinci, Ali Özdemir ikinci, Eren Özata üçüncü, Oğuzhan Akın dördüncü olurken takımlarda Gölyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci ve Güzel Sanatlar Lisesi ikinci oldu.

Okul Sporları Atletizm müsabakalarında dereceye giren sporculara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İdari İşler Şube Müdür Vekili Yasemin Köroğlu sporculara kupa ve madalyalarını verdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
    
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive