Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ SPOR TESİSLERİNDEN HERKES FAYDALANABİLİR
Sporla gelen sağlığa destek olan Düzce Üniversitesi, Konuralp yerleşkesinde yer alan spor tesislerini; öğrencilerinin, personelinin ve Düzcelilerin hizmetine sunuyor.
Spor 2017.02.14 - 16:09:00

Eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanında bulunduğu şehre ve bölgeye değer katan Düzce Üniversitesi, çağımızın en önemli sorunlarından biri olan hareketsizliği yok etmek için spor tesislerinin kullanımını sadece üniversite mensuplarına değil, herkesin kullanımına açarak sporu bir yaşam tarzı haline getirmeyi hedefliyor.

Düzce Üniversitesi spor tesisleri bünyesinde, 4890 m2’lik alan üzerine kurulmuş aynı anda 30 kişi tarafından kullanılabilen 270 seyirci kapasiteli yarı olimpik yüzme havuzu bulunuyor. Bu kapalı yüzme havuzu içerisinde bayan ve erkeklerin ayrı ayrı kullanabileceği 4-6 kişi kapasiteli 2 adet sauna, hizmet veriyor.

Hizmet kalitesi yönünden özellikle büyük ilgi gören ve hafta içi tam gün hizmet veren kapalı yüzme havuzu, kondisyon salonu ve sauna, 18 Şubat 2017 tarihinden itibaren hafta sonu Cumartesi ve Pazar günlerini de kapsayacak şekilde Pazartesi günleri hariç haftanın 6 gününde de hizmet vermeye devam edecek.

750 seyirci kapasiteli, üst katında kondisyon salonu bulunan basketbol, futbol, voleybol ve hentbol sahası olarak kullanılabilen Kapalı Spor Salonu, 1500 seyirci kapasiteli, tabanı sentetik çim kaplı,  Stadyumu ile Düzce Üniversitesi, mensuplarına ve Düzcelilere sporun tüm renklerini tatma olanağı sağlıyor.

Düzce Üniversitesi spor tesislerinden; Maliye Bakanlığı’nın belirlediği en düşük ücretlerle;  birinci grupta Üniversite öğrencileri, ikinci grupta Üniversite personelleri ve aileleri ile birlikte emekliler ve üçüncü grupta ise kamu kurum ve kuruluşlarda çalışan personeller ve misafirler yararlanıyor. Bununla birlikte kullanıcıların ilgisini çeken tam ve yarım aylık abonelikler de cazip fiyat avantajları sunuyor. Ayrıca tam aylık abonelik durumunda belirli saatlerde sauna hizmeti ücretsiz veriliyor.

Spor tesislerini kamuya açan Düzce Üniversitesi, taban fiyat uygulaması ve uygun fiyat aralıklarıyla spor yapmak isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor. Yüzme havuzundan yararlanmak isteyenler, www.havuz.duzce.edu.tr internet adresinden üye olarak randevu alması ya da 0 380 542 1100 (Dahili: 1370) numarayı aramaları;  kondisyon ve spor salonundan yararlanmak isteyenlerin ise 0 380 542 1100 (Dahili:1812) numarayı aramaları yeterlidir.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8