Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE'DE BİR CAN BİR FİDAN PROJESİ
Dikilen fidanlara, Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde doğan çocukların isimleri verildi.
Çevre 2017.05.03 - 14:52:06

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Sağlık Yönetimi Öğrenci Topluluğu ve Düzce Doğa Okulları Ekoloji Bölümü işbirliğiyle hayata geçirilen “Bir Can Bir Fidan” başlıklı örnek sosyal sorumluluk projesinin açılış töreni, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Üniversite Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay ve proje paydaşlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Konuralp Yerleşkesi’ndeki alana; bugünün küçükleri, yarının umut dolu gençleri için daha önce dikilen fidanlara, Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde doğan çocukların isimleri verildi.

“Bir Can Bir Fidan” başlıklı projenin açılış töreninde konuşan Düzce Üniversitesi Sağlık Yönetimi Öğrenci Topluluğu Başkanı Mesut Yıldız, artan hava kirliliğine dikkat çekmek ve ağaç dikmeyi özendirmek amacıyla projeyi gerçekleştirdiklerini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, üniversite kampüsünde öğrencilerin elinden çıkan birçok hatıra ormanı olduğunu ifade ederek, bu anlamlı projeye gönülden destek verdiklerini dile getirdi. Yeşile, doğaya ve çevresel duyarlılığa önem veren öğrencilere sahip oldukları için hem mutlu hem de gururlu olduklarını söyleyen Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar,  öğrencilere ve paydaşlara teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı.

Etkinlikte bir konuşma gerçekleştiren Düzce Doğa Okulları Ekoloji Öğretmeni Pelin Pehlivan, ekolojik dengenin önemi üzerinde durarak sağlıklı ve güvenilir çevre oluşturulmasında sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmenin gerekliliğine vurgu yaptı. Çocuklara tabiatın bir değer olarak öğretilmesinin de faydalı olacağını dillendiren Pehlivan, projeye dahil oldukları için mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

Projede yer alan ailelere teşekkür belgelerinin takdimiyle devam eden “Bir Can Bir Fidan” adlı program, fidanlık için kesilen açılış kurdelasının ardından katılımcıların toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

 

 

 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8