Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
HATUN ALBAYRAK ŞENGÜLOĞLU'NDAN YENİ SEZON AÇIKLAMASI
Düzce Belediyespor Kulübü Başkanı Şengüloğlu, "Kadın Basketbol takımımız geçen yıl Bölgesel Ligde tecrübe kazandı. Daha başarılı olacaklarına inanıyorum. Kendilerine güvenim tam" dedi.
Spor 2017.08.15 - 16:09:50

Düzce Belediyespor Kulüp Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu 2017-2018 sezon öncesi yaptığı yazılı açıklamada, tüm branşlardaki sporculara başarılar diledi. Şengüloğlu, açıklamasında kurumsallaşmanın önemine de değindi ve "Kulübümüzde kurumsal bir yapı oluşturmak için hem A takımlarda, hem altyapı takımlarında büyük mesai harcıyoruz" dedi.

Yeni sezon için tüm hazırlıkları yaptıklarını belirten Düzce Belediyespor Kulüp Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu’nun yazılı açıklaması şu şekilde: “Yeni sezon; yeni heyecan, başarılar, başarısızlıklar, mutluluklar, üzüntüler, amansız mücadeleler demektir. Tabi ki her takım gibi biz de bu duyguları yaşayacağız. Sporun dostluk, kardeşlik, centilmence mücadele olduğunu unutmayan, rakiplerine saygı duyan, Türk Sporunun gelişimi için elinden geleni yapan, saha içinde ve dışında Fair-Play ruhuyla hareket eden ve elbette kazanmak için sahada terinin son damlasına kadar mücadele ederek bu sezonu tamamlamak istiyoruz.

Bilindiği üzere geçen yıl Türkiye Basketbol 1.Liginde ilk kez mücadele etme şansı yakaladık. Lige katılım sürecimiz gerçekleştiğinde ligde yer alan tüm takımlar transferlerini tamamlamış ve hazırlıklarına başlamıştı. Biz ise oldukça hızlı bir şekilde transferleri yapmak zorunda kalıp, ancak Federasyon Kupasında tüm takımı bir araya getirebilmiştik. Bu tüm olumsuz şartlara rağmen lige tutunmayı başardık.  Play-Off seviyesini de zorlayabileceğimizi gördük.

Geriye doğru baktığımızda doğru kararların yanı sıra hatalarımızın da olduğunu görüyoruz. Yanlışıyla doğrusuyla yapılan her şeyin bize tecrübe kattığını söyleyebilirim.

Erkek Voleybol takımımızda da yeni yapılanmaya gittik. Bu yıl da Play-Off hedefine ulaşacağımıza inanıyorum. Kadın Basketbol takımımız geçen yıl Bölgesel Ligde tecrübe kazandı. Düzcemizin kendi çocukları ile yolumuza devam ediyoruz. Yaş ortalamamız oldukça küçük olmasına rağmen geçen yıl kızlarımız Play-Off’a katılmayı başarmıştı. Bu yıl ligi tanıyorlar. Daha başarılı olacaklarına inanıyorum. Kendilerine güvenim tam. ‘Bizim Kızlarımıza’ sahip çıkmaya devam edeceğiz.

Kulübümüzde kurumsal bir yapı oluşturmak için hem A takımlarda, hem altyapı takımlarında büyük mesai harcıyoruz. Hatalarımızdan ders çıkararak daha iyiyi, daha doğruyu yakalamayı hedefliyoruz. Kuracağımız yapının kişilere bağlı kalmadan uzun yıllar Düzce’mize hizmet etmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yeni sezonda, önceki yıldan edindiğimiz tecrübeyle, takım antrenörlerimizle, takımda kalan ve yeni gelen oyuncularımızla ve en önemlisi gün geçtikçe bağımızın daha da güçlendiği taraftarımızla başarılı bir yıl geçireceğimize inanıyoruz. Öğreniyoruz ,sürekli öğrenmeye devam ediyoruz ve öğrenmeye devam edeceğiz.

2017-2018 sezonunun tüm takımlara hayırlı olmasını diliyor, başarılı, sağlıklı, heyecanı yüksek, izleyenlerin keyif aldığı bir sezon olmasını temenni ediyorum.”                      

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8