Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.7.2018
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
AK PARTİ KAYNAŞLI İLÇE KONGRESİ TAMAMLANDI
Siyaset 18.9.2017 - 15:51:48

AK Parti Düzce ilçe kongreleri Kaynaşlı ilçesinde yapılan kongre ile başladı. Kongreye geniş katılım sağlanırken mevcut başkan Saim Özkan, tek liste olarak girdiği seçimde 201 oy ile yeniden AK Parti Kaynaşlı ilçe başkanı oldu.

ATAMA ile geldiği Kaynaşlı İlçe Başkanlığında başarısını perçinleyen Saim Özkan, seçimle Kaynaşlı İlçe Başkanı oldu. Kaynaşlı ilçesinde yapılan kongreye AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, İl Başkanı Hikmet Keskin, MKYK üyesi İsa Sinan Göktaş, Gençlik Kolları MKYK üyesi Kerim Temel, Belediye Başkanları, İlçe ve Belde Başkanları, İGM Başkanı Dursun Çakır, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile yönetim kurulları ve delegeler katıldı.

Divan Başkanlığının oluşturulmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün kongre mesajları okundu.

 

ARSLAN TEŞKİLATLARA UYARILARDA BULUNDU

 

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan kongrelerin partilerin bayramı, bayramların ise küskünlüklerin ve dargınlıkların bitirildiği günler olduğunu ifade etti. Arslan, “Birilerinin şahsı işleri için birbirinize darılmayın. Üçüncü kişiler menfaat üzerine siyaset yapıp sizden bir şey talep edip, sizi tenkit ederek benim teşkilatta cansiperane çalışan arkadaşlarımı bozmaması lazım. Biz bunu çok gördük. Dördüncü, beşinci kişilerin menfaatleri için size getirdikleri işleri birbirimize düşme olayıdır. Birilerin menfaatleri için ilçe başkanlarınızı, belediye başkanlarınızı tenkit etmeyin. Birbirimize sahip çıkalım” şeklinde konuştu.

Düzce teşkilatlarını karışıklığın ve sürtüşmenin en az olduğu illerden biri olarak gösteren Arslan, 9 ay önce atamayla göreve getirilen Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan’a yeni döneminde başarı diledi.

 

KEŞİR’DEN KÖYLERE MÜJDE

 

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti’yi ayakta tutan unsurun heyecanla salonların doldurulduğu teşkilat toplantıları olduğunu belirtti. 2013 yılında Türkiye’nin IMF’ye olan borcunun son taksitini ödediğini hatırlatan Keşir, o günün Türkiye’nin tüm Dünya’ya meydan okuduğu gün olduğunu dile getirdi.

Kaynaşlı’yı ‘gözbebeğimiz’ diye nitelendiren Keşir, “Düzce’nin 99 köyünün içme suyu ve kilit parke sorununu çözecek olan 18 milyon lira değerindeki ödeneğin İller Bankası’ndan çıktı. Ödeneğin 3 milyon liralık kısmı Kaynaşlı’ya verildi. Darıyerihasanbey Köyü’nün 1 milyon 700 bin liralık su şebeke hattı bu bütçenin içerisinde yer alıyor. 99 köyün arasındaki 68 köyde su sorunu çözülüyor.” diye konuştu.

 

KESKİN: TEŞKİLATLARIMLA GURUR DUYUYORUM

 

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, birlik ve beraberliği görmenin kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, “  Üç yıldan bu yana görevimizi layıkıyla yapmaya gayret gösteriyoruz. Çok ciddi bir çalışma dönemi geçirdik.  İlçe ve beldelerimizle birlikte biri referandum olmak üzere 3 seçim geçirdik. Ve hain darbe girişiminde bu teşkilatlar Türkiye’nin en başarılı teşkilatlarıdır. Ben bu teşkilatlarından başında olmaktan dolayı gurur duyuyorum. TBMM’ye 2001’den bu yana hep AK Partili milletvekillerini gönderdik. Cumhurbaşkanımız Kurucu Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi bizim yolculuğumuz bir medeniyet yolculuğudur. Biz birlik ve beraberliği sağladığımız, ben demeden biz dediğimiz sürece, kenetlendiğimiz sürece bizim önümüzde kimse duramaz. 15 Temmuzda olduğu gibi bu milletimiz ve teşkilatlarımız bunu göstermiştir. Kaynaşlı ilçemiz bizim başımızın tacıdır. Her zaman desteğini vermiştir. Tüm Kaynaşlı ilçemize teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

MKYK Üyesi İsa Sinan Göktaş, kongrede yaptığı konuşmada, yenilenme fırsatı yakaladıklarını vurguladı. Kongrelerin eksiklerin ve artıların görüleceği, planlama dönemi olarak yorumlayan Göktaş, kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan, AK Parti’nin iktidara geldiği günden itibaren farklı alanlarda önemli işler yaptığını söyledi. Parti olarak yeni atılım dönemine başladıklarını ifade eden Özkan, birlik beraberlik mesajı verdi.

Konuşmaların ardından Kaynaşlı ilçesinin faaliyet ve gelir-gider raporunun açıklanmasının ardından oylama işlemine geçildi. Oylama sonunda mevcut başkan Saim Özkan, 201 delegenin oyu ile yeniden Kaynaşlı İlçe Başkanı oldu. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
izmir sex shop    izmir sex shop
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Künye
İletişim
Yukarı
Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2016 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Bize Ulaşın Düzce Postası Kurumsal