Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
21.2.2019
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
CUMHURBAŞKANI'NDAN DÜZCELİ GAZİYE ÖVÜNÇ MADALYASI
Ferhat Gökmen’e, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına ‘Devlet Övünç Madalyası ve Beratı’ takdimini Vali Zülkif Dağlı yaptı.
Gündem 2018.01.18 - 11:55:09

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Düzce Üniversitesi’nde görev yapan 15 Temmuz Gazisi Ferhat Gökmen’e takdim edilmek üzere gönderilen “Devlet Övünç Madalyası ve Beratı” Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın katılımıyla teslim edildi.

Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’nda düzenlenen törene; Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Dursun Çakır, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Seyda Faikoğlu ile Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hüsrev Çelik ve davetli konuklar katıldı.

Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Düzce Valisi Zülkif Dağlı, “Vatan toprağı uğruna kanını ve canını vermiş tüm şehitlerimize Allah’tan (cc.) rahmet; gazilerimize de acil şifalar ve afiyetler dilerim.” diyerek sözlerine başladı. 15 Temmuz hain kalkışma gecesinin milletimiz tarafından asla unutulmayacağını vurgulayan Dağlı, “Bugün burada 15 Temmuz Gazimiz Ferhat Gökmen’e, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan adına ‘Devlet Övünç Madalyası ve Beratı’ takdimi için bulunmaktayız. Umarım ki bu birliktelik ve kardeşlik ruhumuz hiç bozulmaz” diyerek, Devlet Övünç Madalyası ve Beratı’nı 15 Temmuz Gazisi Ferhat Gökmen’e tevcih etti.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı’dan sonra söz alan Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, 15 Temmuz Gazisi Ferhat Gökmen’e göstermiş olduğu kahramanlık ve cesaretten dolayı teşekkür ederek, Düzce Üniversitesi’nin gelişimi hakkında kısa bir bilgi verdi. Düzce şehrinin artık bir öğrenci şehri olduğunu vurgulayan Prof. Dr. İlhan Genç, Düzce Üniversitesi’nin gelişimi için Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve ekibinin mesai kaygısı ve kavramı olmadan canla başla çalıştıklarını ve bu durumdan da oldukça memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç’in ardından düşüncelerini dile getiren Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, öğrencilerin öğrenim hayatlarını kolaylaştırmak ve tüm Akçakocalılara daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz çalıştıklarını ve kendilerine bu konuda ulaşan tüm talepleri karşılamaya çalıştıklarını dile getirdi.

Düzce Üniversitesi Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hüsrev Çelik ise yaptığı konuşmada, Akçakoca’da eğitim ve öğretim faaliyetine Siyasal Bilgiler Fakültesi olarak bu yıl başladıklarını belirterek, fakülte hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Törenin son konuşmasını gerçekleştiren Düzce Üniversitesi Akçakoca Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Seyda Faikoğlu, Akçakoca Yerleşkesi hakkında bilgiler vererek katılımcılara ve törende emeği geçenlere teşekkür etti.

Tören sonunda Düzce Valisi Zülkif Dağlı, beraberindeki heyetle birlikte Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni gezerek, bina hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
    
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive