Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ÖZEL EĞİTİM SINIFI ÖĞRENCİLERİNİN ÜNİVERSİTE HAYALİ GERÇEK OLDU
Misafir öğrencilerin merak ettiği konular hakkında açıklamalar yapan Fidan Özbey, zihinsel engelli öğrencilere Düzce Üniversitesi’ni tanıtan materyaller ve hediyeler verdi.
Eğitim 2018.03.15 - 11:44:49

Beyciler Ortaokulu Özel Eğitim 6. sınıf öğrencileri, bir günlüğüne Düzce Üniversitesi öğrencisi olarak en çok arzuladıkları üniversiteli olma hayalini gerçekleştirdi.

Öğrencilerinin yoğun isteklerine duyarsız kalamayan Özel Eğitim Öğretmenleri Büşra Buse Arat ve İmran Çelik, öğrencileri ile birlikte, Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Özel Eğitim Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Fidan Özbey’in davetlisi olarak Düzce Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Eğitim Fakültesi Dekanlık makamında Dr. Öğr. Üyesi Fidan Özbey tarafından karşılanan öğrenciler, Özbey’e çiçek hediye ettiler. Misafir öğrencilerin merak ettiği konular hakkında açıklamalar yapan Fidan Özbey, zihinsel engelli öğrencilere Düzce Üniversitesi’ni tanıtan materyaller ve hediyeler verdi.

Arş. Gör. Muhammed Bahtiyar eşliğinde, Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi’nde yer alan Herbaryum ve Doldurulmuş Hayvan Müzesini gezen öğrenciler, burada Orman Fakültesi Öğretim Görevlisi Serdar Aslan tarafından bilgilendirildi.

Öğle yemeğini de Düzce Üniversitesi öğrencileriyle birlikte yiyen Beyciler Ortaokulu Özel Eğitim 6. sınıfı öğrencileri, yemekten sonra Dr. Öğr. Üyesi Fidan Özbey’in “İlköğretimde Kaynaştırma” dersine girerek bir günlüğüne de olsa üniversiteli olma mutluluğunu yaşadı.

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8