Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ÖĞRENCİLERE TECRÜBE PAYLAŞIMI VE SAĞLIKLI YAŞAM TAVSİYELERİ
Söyleşiye okul müdürleri, okulların Yeşilay Kulübü Rehber Öğretmenleri, İlçe Bağımlılık Komisyonu Üyesi STK temsilcileri, proje ortağı kurum temsilcileri ve dernek üyeleri katıldı.
Eğitim 2018.03.17 - 15:45:40

Erdemliler Derneği’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı 2016/2 kapsamında destekleriyle yürütülen “Bir El Bin Genç Projesi”nin faaliyetlerinden olan Geleceğe Bakış Söyleşileri Çilimli’de gerçekleştirildi.

Emekli narkotik polisi, Yazar İsa Altun, maddeden ve bağımlılıktan uzak sağlıklı yaşam hakkındaki görüşlerini, 72 ülkeyi bisikleti ile dolaşan Türk dünya bisiklet gezgini Ahmet Mumcu sporun mutlu ve sağlıklı yaşama etkisini ve Düzce Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. İsmail Alper Kumsar akademik başarının önemi ve gereği hakkında öğrencilere tecrübelerini, anılarını ve tavsiyelerini aktardılar.

Çilimli’deki lise ve ortaokul 8. sınıf öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilen söyleşiye okul müdürleri, okulların Yeşilay Kulübü Rehber Öğretmenleri, İlçe Bağımlılık Komisyonu Üyesi STK temsilcileri, proje ortağı kurum temsilcileri ve dernek üyeleri katıldı.

Etkinliğe iştirak eden katılımcılara proje tanıtım broşürü ile Yeşilay’ın gençlere yönelik hazırlamış olduğu madde ve teknoloji bağımlılığıyla ilgili broşürleri dağıtıldı ve İsa Altun bağımlılıkla mücadele içerikli kitaplarını imzaladı. Söyleşi, öğrenciler ve katılımcılarla hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Tören bitiminde misafirler ve dernek yöneticileri, İlçe Kaymakamı Mahmut Başer’i makamında ziyaret ettiler ve konuyla alakalı görüş alışverişi gerçekleştirdiler. (Düzce Postası Haber Merkezi)

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8