Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
YILIN ENLERİ ÖDÜL ALDI
Programda emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür eden Genç Eller Derneği Başkanı Enes Bektaş, Düzce’ye hizmet etmek isteyen herkesi Genç Eller çatısı altına beklediklerini dile getirdi.
Gündem 2021.-0.3- - 18:12:02

Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu ve Genç Eller Derneği işbirliğiyle düzenlenen “Dümerang Yılın Enleri” ödül töreni, Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Genç Eller Topluluğu'nun bu yıl ilk kez, Genç Eller Derneği'nin ise ikincisini düzenlediği ödül törenine; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Miktat Çelebioğlu, öğretim üyeleri, öğrenciler ve davetli konuklar katıldı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Genç Eller Derneği Başkanı ve Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu Genel Koordinatörü Enes Bektaş, Düzce’ye hizmet etmek isteyen gençlerden kurulu Derneklerinin yılın enleri projesini hayata geçirdiğini ifade etti. 25 Şubatta başlayan Dümerang Yılın Enleri oylamasının, 23 günde sona erdiğini ve bu süre içerisinde 220 bin kişinin oy kullandığını belirten Bektaş, öğrencilere yönelik de “Okuduğun Şehri Tanıyor musun ?” gezilerine başlayacaklarını söyledi. Programda emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür eden Genç Eller Derneği Başkanı Enes Bektaş, Düzce’ye hizmet etmek isteyen herkesi Genç Eller çatısı altına beklediklerini dile getirerek konuşmasını sonlandırdı.

Konuşmasını yapmak için kürsüye davet edilen Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Miktat Çelebioğlu, Genç Eller Derneği ve Topluluğu çatısı altında çalışmalarını yürüten gençlerin, yardıma muhtaç insanlara ulaşma gayretlerinin olduğunu belirterek, insanlara hizmet için bir araya gelen dernek ve topluluk üyelerine teşekkür etti.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, programa gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, Genç Eller Derneği ve Topluluğu’nun insana dokunan ve insanların mutlu olması için hareket eden gönüllü sosyal yapılar olduğunu vurguladı. Öğrencileri akademik ders dışında böyle bir faaliyet içerisinde görmekten dolayı mutluluk duyduğunu söyleyen Rektör Çakar, ödül alanları tebrik ederek açılış konuşmasını sonlandırdı.

220 bin kişinin oy kullandığı ve Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın Onur Ödülü’ne layık görüldüğü “Dümerang Yılın Enleri”nde ödüller sahiplerini buldu. Yılın Belediye Başkanı’nda birincilik ödülünün sahibi Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ve Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit oldu. Yılın Öğretim Üyesi’nde birincilik derecesini, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Dr. Öğr. Üy. Cengiz Tuncer elde ederken, Yılın Fakültesi Düzce Üniversitesi İşletme Fakültesi, Yılın Bölümü ise Bilgisayar Mühendisliği Bölümü oldu. Yılın Topluluğu’nda birincilik derecesini ise Düzce Üniversitesi İHH Topluluğu kazandı.

Programda ayrıca, Yılın Muhtarı, Yılın STK’sı, Yılın Muhabiri, Yılın Fotoğrafı, Yılın Restorant/Cafe/Bistrosu, Yılın Mağazası, Yılın Girişimcisi ve Yılın Sporcusu/Adamı kategorilerinde de ödüller sahiplerine takdim edildi.

 

 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8