Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
17.1.2019
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
15 milletvekilinin CHP'ye dönmesi
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, CHP'den istifa ederek İYİ Parti'ye katılan 15 milletvekilinin yeniden partilerine dönmesine ilişkin, "Komedi gibi. İstifa ediyor, 'aç, kapa' gibi geri çağırıyorlar. Bir tiyatro, bir komedi. Yani bunun nesine güveneceksiniz. Durum değişiyor, istifa ediyorlar. Durum değişiyor, tekrar geri dönüyorlar. Son derece şık olmayan bir durum. Yakışıksız bir hadise." dedi.
Siyaset 2014.-0.5- - 17:28:55

 

 

Bakan Özlü, Düzce'de Çilimli İbrahim Hoşver Spor Salonu Temel Atma Töreni'ne katıldı. Daha sonra Özlü ve protokol üyeleri, Şehit Osman Çatana Polis Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi. Özlü burada, şehidin annesi Huriye Çatana ile sohbet etti.

Düzce Valiliği Meydanı'nda bulunan Turizm Danışma Ofisi'nin açılışını yapan Özlü, ardından D-655 Düzce-Zonguldak Batı Karadeniz Bağlantı Yolu üzerinde bulunan Borsa İstanbul Atölye Binası ve Metek Mahallesi'nde yapımı başlayan Engelliler Yüzme Havuzu'nun temel atma törenlerine katıldı.

 

“CUMHURBAŞKANIMIZIN EN DOĞRU KARARI VERECEĞİNE İNANIYORUZ”

Törenlerin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özlü, seçim çalışmalarının güzel bir şekilde devam ettiğini söyledi.

AK Parti'ye çok sayıda müracaat olduğunu kaydeden Özlü, şöyle konuştu: “Bu müracaatları aldıktan sonra temayül yoklaması yapıldı. Temayülden sonra Ankara'da toplanıldı. Geçen hafta genel merkezde alt komisyonlarda mülakatlar yapıldı, tamamlandı. Raporları hazırlandı, üst komisyona verildi. Gelecek hafta üst komisyon çalışmalarını yürütecek. Üst komisyon çalışmalarına, zaman zaman vakit buldukça, sayın Cumhurbaşkanımız başkanlık edecek. Dolayısıyla Cumhurbaşkanımızın başkanlık edeceği komisyon nihai kararı verecek. Cumhurbaşkanımızın en doğru kararı vereceğine inanıyoruz.”

 

Özlü, üst kurul çalışmaları sonrasında milletvekili adaylarının açıklanacağını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlık edeceği üst komisyon toplantısında Düzce dahil 81 ilin AK Parti milletvekili adayları belirlenecek, 21 Mayıs'ta da ilan edilecek” diye konuştu.

 

“BİR TİYATRO, BİR KOMEDİ”

Bakan Özlü, istifa edip İYİ Parti'ye geçen ve ardından tekrar CHP'ye geçen milletvekillerinin sorulması üzerine, şunları kaydetti: “Ne söyleyelim, nesini söyleyelim? Komedi gibi. İstifa ediyor, 'aç, kapa' gibi geri çağırıyorlar. Bir tiyatro, bir komedi. Yani bunun nesine güveneceksiniz. Durum değişiyor, istifa ediyorlar. Durum değişiyor, tekrar geri dönüyorlar. Son derece şık olmayan bir durum. Yakışıksız bir hadise. Ama 24 Haziran'da, milletimiz her şeyi görüyor, milletimiz bunun takdirini yapacaktır.”

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive