Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.2.2019
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
CHP ADAYLARI ÇİLİMLİ’DE HALKLA BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Zafer Teber ve İlknur Başak Tütüncü, Çilimli’de ilçe teşkilatı ve Çilimli halkıyla buluştu.
Siyaset 2018.06.04 - 17:59:01

CHP Milletvekili Adayları, Çilimli ilçe teşkilatı ile bir araya geldiler. Burada partililerle görüştükten sonra Çilimli esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili adayları, 24 Haziran seçimlerinde Çilimli İlçesinde vatandaşlara seçim çalışmaları hakkında bilgiler vererek seçimler için kendilerine destek istediler.

 

ZAFER TEBER ÇİLİMLİ’DE İFTAR PROGRAMINA KATILDI  

CHP Düzce Milletvekili Adayı Zafer Teber, Çilimli’de parti binasında düzenlenen iftara katıldı.

İyi Parti Düzce İlçe Başkanlığı ve Cumhuriyet Halk Partisi Çilimli İlçe Başkanlığı’nın ortaklaşa düzenlediği iftara katılım yoğun oldu. İftar Programına Cumhuriyet Halk Partisi Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber, beraberindeki partililer ve vatandaşlar katıldı.

Çilimli İlçesi’nde Millet İttifakı’nda birlikte yer alan Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti İlçe Teşkilatları ve vatandaşlar hazır bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi Çilimli İlçe Binası’nda ki iftar programının ardından Cumhuriyet Halk Partisi Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber’in yapmış olduğu yemek duasının ardından kendisini parti teşkilatı ve vatandaşlara anlatma fırsatı buldu.

Tüm davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür eden Teber; düzenlenen bu programın hazırlanmasına emeği geçenlere teşekkür etti. Aynı zamanda 24 Haziran seçimlerinde kendisi ve partisinin Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce’ye oy istedi. İftar yemeğinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber parti binasında kahve ve çay sohbetiyle vatandaşlarla bütünleşti.

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
    
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive