Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCESPOR GENEL KURULA GİDİYOR
Düzcespor Kulübü Başkanı Muzaffer Leblebici, “Görevi devralacak yeni başkanımızın ve yönetimimizin her zaman destekçisi olacağım” dedi.
Spor 2018.06.04 - 18:05:21

2. Lig hayallerine play-off maçlarında veda eden Düzcespor, yeniden kongreye gidiyor. Yaklaşık 2 ay önce Kulübün başkanlık koltuğuna oturan Muzaffer Leblebici, kongrede aday olmayacağını açıkladı.

Artan iş yoğunluğu nedeniyle kulüp başkanlığını bırakacağını, ancak Düzcespor’a desteğinin devam edeceğini ifade eden Leblebici, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “1967 yılından beri kıymetli bir miras gibi bu günlere getirilen Düzcesporumuz, Düzcemizin ileri gelenleri, siyasi erkanımız ve siz değerli fahri hemşehrilerimizin teveccühü ile bir süredir bizlere emanetti.

5 Nisan gibi yakın bir tarihte üstlendiğimiz başkanlık döneminde dua, sabır ve inançla 18 yılın ardından bu şehirde play off heyecanını yaşamak da bizlere nasip oldu. Üstelik yönetim, teknik ekip değişiklikleri ve transfer yasağıyla zor bir sezon yaşayan takımımız, Play Off’ta final oynayarak bu şehre bambaşka bir coşku yaşattı.

Şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım da 2 ay gibi kısa bir sürede görevini layıkıyla yerine getirmeye çalıştı. Bu sürede Düzcespor için harcadığım her kuruşun kulübümüze bağış olduğunu ve asla tarafımdan temlik sürecinin başlatılmayacağını da belirtmek isterim.

Şimdi ise Düzcesporumuzu yeni başarılara imza atacağı yepyeni bir sezon bekliyor. Bu noktada önceliğimiz Düzcesporumuzun yeni sezondaki akıbetidir. Bizler de mevcut yönetim olarak bir an evvel yeni yönetimin oluşturulması ve transfer sürecinin hızla başlatılması, geç kalınmadan teknik yapının şekillenmesi için 13 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 16.00’da Gençlik Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda Olağan Genel Kurulun yapılmasına karar verdik.

Bilinmelidir ki Düzce’ye, spora ve kulübümüze olan desteğimiz her zaman sürecektir. Ancak günden güne artan iş yoğunluğum dolayısıyla Düzcespor’a yeni sezonda gerekli zamanı ve özveriyi ayıramama endişesindeyim. Bu sebeple, Düzcespor’un yeni sezondaki başarısı adına genel kurulda başkanlık için aday olmayacağım. Ancak görevi devralacak yeni başkanımızın ve yönetimimizin her zaman destekçisi olacağımı belirtmek isterim.

Düzcespor, bu şehrin ilelebet koruyacağı ve gelecek nesillere kıymetli bir miras gibi aktaracağı bir değeridir. 2 ay öncesinde bu değeri emanet alırken ne kadar gururluysam aynı gururu Düzcespor’a gönül vermiş bir başka yönetime görevimi devrederken de yaşayacağım.

Zorlu sezonun kritik döneminde şahsıma güvenerek Düzcespor gibi köklü bir takımı bana emanet eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr. Faruk Özlü, Düzce Valimiz Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Sayın Dursun Ay ve AK Parti İl Başkanı Sayın Hikmet Keskin’e şükranlarımı sunuyorum.

Yolun sonuna yaklaşırken devraldığım bir takımda birbirimizi tanımak için yeterli zamanımız olmadığı halde, Düzcesporumuz için uyum içinde çalışma gayreti gösteren yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

18 yılın ardından Play Off şansı yakalayarak Düzce’ye yıllar sonra böylesine büyük bir heyecanı yaşatan, şehrin kenetlenmesine vesile olan futbolcularımıza ve teknik heyetimize tek tek teşekkür ediyorum.

Hiç şüphesiz ki bu başarının mimarlarından biri de Düzcespor taraftarı. Kar, yağmur, uzak yakın dinlemeden sezon boyunca takımını destekleyen taraftarımıza ve Düzcesporumuzun geleceğine yön veren siz değerli basın mensuplarımıza da teşekkür ediyorum.

Şimdiden yeni sezonda dümenin başına gececek olan yeni başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyor, Düzcespor’umuzun yeni sezonda şampiyonluk çoşkusunu bizlere yaşatmasını temenni ediyorum.”

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Helalin var muzaffer bey mükemmel işler yaptınız kısa bir sürede helal olsun size
Veli - 30.6.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,56

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive