Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
16.2.2019
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
CHP ADAYLARI AKÇAKOCA'DA TANITILDI
Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber, "Fındığın markasını yarattığımızda fiyatları 30-40-60 dolarlara çıkacak" dedi.
Siyaset 2020.-0.6- - 18:06:18

24 Haziran seçimleri kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Başkanlığı, Zafer Teber ve İlknur Başak Tütüncü’nün katılımıyla bir miting düzenledi.

Düzenlenen mitingde söz alan CHP Akçakoca İlçe Başkanı Ömer Başar, büyük bir coşkuyla Akçakocalılara seslendi. Yapmış olduğu konuşmasında; “Şimdi bir seçim yaşıyoruz. Demokrasinin olmadığı, Adalet saraylarının olduğu ama adaletlerin olmadığı bir seçim yaşıyoruz. Bu seçim bir kurtuluş mücadelesinin olacağının bir örneğidir. Prangaları bu kahraman Cumhuriyet Halk Partililer ve Millet İttifakının diğer neferleri söküp atacaktır. Aynı zamanda Akçakoca’nın makus tarihini söküp atacağız. Korkmayacağız, yılmayacağız, susmayacağız. Bu kitlenin karşısında gerçekten heyecan duyuyorum. Bir yol haritası çizdik bu yol haritasında milletvekillerimiz Akçakoca’nın ve Düzce’nin bütün sorunlarını çözebilecek vasıfta ve kalitededir. Merak etmeyin” dedi.

Aday tanımının ardından konuşmalarını yapmak için Cumhuriyet Halk Partisi Düzce 2. Sıra Milletvekili Adayı İlknur Başak Tütüncü yapmış olduğu konuşmasında; “Merhabalar Akçakoca. Kurban olurum sizlere. Nasıl öyle güzel bir yerde yaşıyorsunuz ki ne kadar şanslısınız farkında mısınız? Tabiat olarak öyle güzel bir yerdeyiz ki tek sıkıntımız ne biliyor musunuz? İyi yönetilemiyoruz. Onun için çıktık yola ve onun içinde desteklerinizi istiyoruz. Akçakoca ve Düzce’yi hak ettiği yönetmek için çıktık yola. Çıkmış olduğumuz bu yolda arkamızda mısınız? Öncelikli hedefimiz her zaman söylediğimiz gibi Akçakoca’da da sorunlar var. Sizler fındık üreticilerinin her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. En başından beri söylediğimiz gibi fındık fiyatlarını 15 TL yapacağız. Siz her zaman asil olacaksınız bizler vekil olacağız. Bir telefon kadar yakın olacağız. Hepinizin vekili olacağız” dedi.

Aday tanıtım programında İlknur Başak Tütüncü’den sonra söz alan isim ise Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber oldu. Teber öncelikli olarak her seçmenin iki kez düşünmesi gerektiğini ve tek adamlık devir mi yoksa demokrasiden yana mı olacaklarını vurgulayarak şu mesajlara yer verdi; “Millet cephesinin bileşenleri burada görüyorum. Lütfen bütün yakınlarımıza şunları aktaralım. Bu seçim böyle normal bir seçim değil. Bu seçim aynı zamanda referandumun sağlamasını yapacak olduğumuz bir seçimdir. Referandumda ne oldu 2 milyon oyu yok ettiler. Bu seçimde onun cevabını vermek zorundayız arkadaşlar. Bir de fındık konusuna değinmek istiyorum. 16 yıldır Ak Parti Türkiye’yi yönetiyor değil mi? Biz fındığı ham madde olarak satıyoruz. Kırıyoruz ve iç fındık olarak satıyoruz. Bizden bunu alanlar ne yapıyor? Bu memlekette hiç aklı fikri çalışan bir adam yok mu? Hiç üzerine katma değer katmayı düşünen insan yok mu? Bizden bunu alanlar ne yapıyorlar? Bizden fındığı alıyorlar, Afrika’dan kakaoyu alıyorlar, diğer taraftarn kaymağı alıyorlar. Ürün üretiyorlar, bizde yurt dışına gittiğimizde koltuğumuzun altına koyarak alıyoruz buraya getiriyoruz. Bunun dolar olarak karşılığı da 30 -40 -60 dolar üzerinde oluyor. Biz bunu neden yapamıyoruz? Biz iktidara geldiğimizde fındığı marka yapacağız. Türkiye bir fındık cenneti. Burada da fındık yetişiyor. Fındığın taban fiyatı 15 TL olacak. Bizler de bu fındığın markasını yarattığımızda fiyatları 30 – 40 – 60 dolarlara çıkacak. Bu kime yansıyacak? Sizlere yansıyacak.”

Yapılan konuşma ve aday tanıtımlarının ardından her iki milletvekili adayı da Akçakocalı seçmenlerle tokalaşarak kendilerine destek istediler.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
    
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive