Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
16.2.2019
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
MHP SEÇİM KURULUNDAN AYRILMIYOR
Sandıkların yeniden sayılmaya başlaması ile birlikte de MHP Düzce Teşkilatı da, Seçim Kurulu önünde 24 saat esaslı nöbet tutuyor.
Siyaset 2028.-0.6- - 17:51:05

MHP Düzce Teşkilatı, İl Seçim Kurulu’nun önünden bir an olsun ayrılmıyor. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu “Gerekirse 1 ay burada yatacağız. Kullanılan oylar namusumuzdur. Düzce’nin namusunu koruyacağız” dediler.

24 Haziran’da tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de vatandaşlar sandıklara giderek Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Genel Seçimleri için oy kullanmışlardı. Ancak Düzce’de seçim sonuçları AK Parti ve CHP’nin itiraz etmelerinden dolayı bir türlü netlik kazanamadı.

Sandıkların yeniden sayılmaya başlaması ile birlikte de MHP Düzce Teşkilatı da, Seçim Kurulu önünde 24 saat esaslı nöbet tutuyor.

Gece gündüz nöbet tutan teşkilat üyeleri seçimler ne zaman sonuçlanırsa Seçim Kurulu’nun önünden o zaman ayrılmakta kararlılar.

 

CABOĞLU: OYLARI NAMUSUMUZ OLARAK GÖRÜYORUZ

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Bizler Düzcelilerin bizlere vermiş oldukları oyları namusumuz olarak görüyoruz. Burada nöbet tutarak hem kendi namusumuzu hem de Düzcelilerin namusunu koruyoruz. Seçimlerden önce çok çalıştık, yorulduk ancak dinlenmeye vakit bulamadık. Ak Parti’nin itiraz etmesi sonucu onlar evlerinde yatarken bizler gece uykusuna hasret kaldık. Eğer oyların sayımında hata olduğunu düşünüyorlarsa, haklarının yediğini düşünüyorlarsa onlar neden burada nöbet tutmuyor. Bizler gerekirse 1 ay burada kalacağız, Düzce’nin namusunu koruyacağız. Sandıkların tamamını tekrarlatarak hakka da girdiler. 100 kişinin yaptığı işi 10 kişiye yıktırıyorlar. Ayrıca orada görev yapan kolluk kuvvetlerinin de haklarını yiyorlar” şeklinde konuştu. 

 

“AK PARTİLİLER BİLE BİZLERİ HAKLI BULUYOR”

Caboğlu açıklamasına, “Bizleri AK Parti’ye gönül vermiş arkadaşlarda arıyor. Yapılanlarla ittifaka zarar verildiğini, süreçte MHP olarak bizlerin haklı olduğunu söylüyorlar. Bunları da Ak Partili arkadaşlarımız söylüyorlar. Ayrıca kolluk küvetlerini de teşekkür ediyorum ” dedi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
    
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive