Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCELİ SPORCULAR DÜNYA KUPASI İÇİN GİDİYORLAR
01-08 Temmuz tarihlerinde Bulgaristan Varna’da yapılacak olan Varna Kyokushin Karate Dünya Şampiyonasına katılacak olan 22 kişilik Milli Takım kadrosunda 5 Düzceli sporcu boy gösterecek.
Spor 2029.-0.6- - 18:06:37

DÜZCE’DE faaliyetlerini sürdüren ve milli takıma sporcu yetiştiren en önemli kulüplerin başında gelen 1453 Atılgan Spor Kulübü, Varna’da yapılacak olan ve 20 ülkeden 10 bine yakın sporcunun mücadele edeceği Varna Kyokushin Karate Dünya Şampiyonasın da milli takıma 5 sporcu vermenin gururunu yaşıyor.

Şampiyona öncesi antrenmanlarını aralıksız şekilde sürdüren sporcular, Yağızhan Mustafa Ödemiş, Yusuf Sarper Tank, Fethiye Ancil, Aslıhan Özdemir ve Aslı Delibal, Bulgaristan yolculuğu öncesinde son çalışmalarını değerlendirdi.

Sporcular adına ortak açıklamada bulunan Yağızhan Mustafa Ödemiş, 12 yıldır Kyokushin Karate sporuyla ilgilendiğini ifade ederek başladığı konuşmasında, hedeflerinin Dünya şampiyonu olmak olduğunu ifade etti.

Ödemiş, Varna’daki şampiyonada Türk bayrağını göndere çekmek için mücadele edeceklerini belirttiği açıklamasının devamında; “Ardından 15 gün sonra Amasya’da yapılan Avrupa Şampiyonasına yine arkadaşlarımla birlikte katılacağız. Orada da amacımız Avrasya Şampiyonu olmak. Kasım ayında da Kazakistan Astana’da yapılacak olan Dünya Şampiyonasına gideceğiz inşallah. Orada da hedefimiz Dünya Şampiyonluğu. Bayrağımızı göndere çekmek için mücadele edeceğiz.  Allah arkadaşlarımın ve benim emeklerimizi boşa çıkartmasın inşallah” dedi.

Bağlı bulundukları 1453 Atılgan Spor Kulübünün geçtiğimiz yıl milli takıma bir sporcu verdiğini buna karşın bu yıl 5 sporcuyla milli takımda Düzce’yi temsil edecek oldukları için mutlu olduklarını sözlerine ekleyen Ödemiş, “Kulübümüz, Karate sporunun Düzce’de öncülüğünü yapmayı sürdürüyor. Bu manada bizlere destek veren başta antrenörlerimiz ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci’ye çok teşekkür ediyoruz” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Milli sporcular, 30 Haziran'da  şampiyona için Bulgaristan’a hareket edecek.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8