Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
16.2.2019
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
CHP İL YÖNETİMİ'NDEN ESKİ YÖNETİME CEVAP
CHP Düzce İl Yönetimi, 24 Haziran Seçim sonuçları üzerinden CHP'nin tüzel kişiliği, kurumsal itibarı ve iradesinin yıpratılmaya çalışıldığını kaydederek “Bu tezgaha çanak tutan, parti ahlakından yoksun, parti hukukunu yok sayanların CHP'de yeri yoktur” dedi.
Siyaset 2018.07.03 - 11:23:36

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Yönetim Kurulu'nun yazılı açıklaması şöyle: “Cumhuriyet Halk Partisi, baskın seçim kararı alındığı andan itibaren hem cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği seçimlerinde başarılı bir sonuç elde edebilmek için var gücüyle çalışmıştır. Cumhurbaşkanı adayı da milletvekili adayları da bu başarı hedefine odaklanılarak belirlenmiştir. Partimizin aday belirleme süreci, Anayasa, Siyasi Partiler Kanunu ve CHP Tüzüğü'nde belirlenmiş olan esaslar çerçevesinde tamamlanmıştır. Sayın Muharrem İnce, partimizin TBMM Grubu'nca aday gösterilirken, milletvekili aday listelerimiz, partimizin en üst yönetim organı olan MYK tarafından hazırlanmış akabinde, partimizin Kurultay'dan sonraki en yetkili kurulu olan ve yine Kurultay Delegelerimiz tarafından seçilmiş olan Parti Meclisimizin onayıyla kesinleşmiştir.

Tıpkı Muharrem İnce'nin aday gösterilmesi gibi 'başarı' hedefi ile oluşturulan milletvekili aday listelerimizden rahatsız olan kimi çevreler organize bir kampanya başlatmış, aday listelerimizde yer alan birbirinden değerli partili arkadaşlarımız hakkında haksız, yakışıksız ve mesnetsiz iddialar ve söylentiler yayma gayreti içine girmişlerdir. Ne acıdır ki bu çirkin kampanyaya, kendisini partili olarak tanımlayan, ancak ne parti hukukuna ne de parti ahlakına uygun davranış sergilemeyen bazı şahıslar da çanak tutmuş, tutmaya devam etmektedir.

Adaylarımızın seçim çalışmaları sırasında milletvekilliğinde Cumhuriyet Halk Partisi'ne oy isterken, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'a oy istedikleri yalanını sahiplenip, bu yalanın pazarlamacılığına soyunanlar, AKP-MHP ittifakının sinsi hizmetkarları durumuna düşmüşlerdir.

Bu kapsamda, seçim süreci boyunca İl Başkanlığımıza intikal eden bazı somut bilgi, duyum ve tanıklıkların oy dağılımı incelendiğinde gerçek olduğu ortaya çıkmıştır. Bu konuda hazırlanan rapor muvacehesinde gereğinin yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın.

24 Haziran Seçim sonuçları üzerinden CHP'nin tüzel kişiliği, kurumsal itibarı ve iradesini yıpratmaya yönelik tezgahların içinde yer alan, parti ahlakından yoksun, parti hukukunu ayaklar altına almaya çalışanların CHP'de yeri yoktur ve olmayacaktır.”

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
    
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive