Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
17.2.2019
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
KESKİN, KAYNAŞLI’DA BİR DİZİ ZİYARET YAPTI
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ilçe ziyaretleri kapsamında Kaynaşlı ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Keskin, teşkilattan, hasta ziyaretine kadar birçok yerde temaslar yaptı.
Siyaset 2018.07.04 - 11:54:52

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve teşkilat üyeleri, teşekkür ziyaretleri çerçevesinde Kaynaşlı ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerini masaya yatıran Keskin ve teşkilat üyeleri, yerel seçimlere çok daha iyi bir şekilde hazırlanmak için gece gündüz çalışacaklarının sinyalini verdi.

 

STK ZİYARETLERİ YAPILDI

Kaynaşlı ilçe teşkilatı ile istişare toplantısının ardından sivil toplum kuruluşları ziyareti de yapan Keskin, ilk olarak Yeşilay Kaynaşlı Şubesini ziyaret etti. Kaynaşlı eski Belediye Başkanı da olan İsmail Korkmaz, İl Başkanı Hikmet Keskin’in ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade etti. Kaynaşlı Esnaf Odaları Birliği Başkanı Enver Akyüz ile de bir araya gelen İl Başkanı Hikmet Keskin, Kaynaşlı esnafı ve tüccarları hakkında bilgi aldı. İstişarelerde bulunan Keskin, sorunları ve talepleri yakından takip edeceklerini belirtti.

 

HASTA VE YAŞLI ZİYARETİ YAPTI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, STK ziyaretlerinin ardından Kaynaşlı merkezde bulunan esnafları ve bir çay bahçesinde vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşları dinleyen Keskin, İlçe Başkanı Saim Özkan ve teşkilat üyeleri, sorunların ve taleplerin kısa sürede sonuçlandırılması için gereken çalışmaların en kısa sürede yerel dinamikler tarafından harekete geçirileceğini kaydetti.  Keskin ve beraberindeki heyet ilçede taziye ziyaretinde de bulundu.

Ardından yaşlı ve hasta ziyaretleri yapan Keskin, Kaynaşlı Eskiköy’de Fahrettin Aydın ve Nazmi Diner’in evlerine konuk oldu. Aydın ve Diner’in sağlık durumlarını soran Keskin, eski Türkiye’den ve yeni Türkiye’den konuşarak hasbihal etti.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin son olarak Kaynaşlılı şehidimiz Sabri Altınbaş’ın babası Zeki Altınbaş’ı evinde ziyaret etti.

Kaynaşlı ziyaretini değerlendiren Keskin, “Her seçimden sonra ilçelerimize büyük gayretlerinden dolayı teşekkür zyaretleri yapıyoruz. Bu ziyaretler esnasında da esnafımızı, vatandaşlarımızı ve büyüklerimizi de ziyaret ederek onların hayır dualarını almayı da ihmal etmiyoruz. Bir günümüzü Kaynaşlı ilçemizde geçirdik ve çok güzel bir ziyaret dizisi oldu. Büyük bir seçimi bu teşkilatlarla atlattık. Bundan sonraki süreçte de yerel seçimlere, birlik beraberlik içinde gideceğiz. Cumhurbaşkanımızın izinde ve yolunda yapılması gereken ne varsa yapacağız. İlçelerimizin teşkilat üyeleri ile eksikliklerimizi, yapmamız gerekenleri masaya yatırıyor ve çözüm önerileri için istişareler yapıyoruz. Bundan sonra da bu geleneğimiz sürecek” ifadelerinde bulundu.

 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
    
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive