Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
15.10.2018
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ULUSLARARASI BİSİKLET FESTİVALİ KATILIMCILARI DܒDE MİSAFİR OLDU
Gündem 16.7.2018 - 17:33:35

Düzce Üniversitesi etabı için Konuralp Yerleşkesine ulaşan bisikletliler, Öğr. Gör. İlyas Temel Şafak tarafından karşılandı.

Düzce Bisikletliler Platformu tarafından organize edilen; Düzce Valiliği, Düzce Üniversitesi ve Beyköy Belediye Başkanlığı tarafından desteklenen “3. Uluslararası Düzce Bisiklet Festivali”nin ilk gününde bisiklet tutkunları, Düzce Üniversitesi’ne misafir oldu ve Üniversite etabını Konuralp Yerleşkesi içerisinde kısa tur ile gerçekleştirdi.

Festival için Beyköy’de oluşturulan kamp alanında buluşan katılımcılar, ilk gün Beyköy-Konuralp etabı için pedal çevirdi. Konuralp turu içerisinde yer alan Düzce Üniversitesi etabı için Konuralp Yerleşkesine ulaşan bisikletliler, Öğr. Gör. İlyas Temel Şafak tarafından karşılandı.

Üniversite etabı kapsamında önceden belirlenen üç kilometrelik güzergâhı tamamlayan bisikletliler, Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu önündeki etkinlik alanında mola verdi. Öğr. Gör. İlyas Temel Şafak tarafından Düzce Üniversitesi ve etkinlikle ilgili yapılan açılış konuşmasının ardından, Düzce Bisikletliler Platformu Başkanı Nizamettin Ulaş, katılımcılara ve Düzce Üniversitesi’ne teşekkür ederek, keyifli ve başarılı geçen bir etkinlik olması dileklerini iletti. Festivale katkılarından dolayı Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve tüm Üniversite çalışanlarına teşekkürlerini ifade eden Ulaş, katkılardan dolayı Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar adına Öğr. Gör. İlyas Temel Şafak’a teşekkür plaketi takdim etti.

Konuralp Turizm Marka Derneği’nin katkılarıyla kasaba pirincinden pilav ikramı da yapılan etkinlik, sanatçılar Defne Ilgaz ve Özlem Ancak’ın canlı müzik dinletisi ile devam etti.

Keyifli ve eğlenceli dakikaların yaşandığı etkinlik, bisiklet tutkunlarının kamp yerine doğru hareket etmesi ile son buldu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive