Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE, TÜRKİYE TRİAL ŞAMPİYONASI'NE EV SAHİPLİĞİ YAPTI
Beşinci ayak yarışlarıyla tamamlanan organizasyonda, "Teleferik Off-Road" birinci, "AVC Osmanlı" ikinci, "Nascar Jeep" üçüncü oldu.
Spor 2015.-1.0- - 18:06:49

Türkiye Trial Şampiyonası, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ve Düzce Otomobil Sporları ve Offroad Derneği (DOSOD) iş birliğiyle düzenlenen 5. ayak yarışlarıyla sona erdi.

Kaynaşlı Motor Sporları Merkezi'nde koşulan yarışlarda, sezon boyunca dereceye giren ve puanlama sıralamasında birbirine en yakın olan 4 takıma ait 8 araçtaki 16 sporcu, sezonun şampiyonu olabilmek için ter döktü.

TOSFED İl Temsilcisi Beytullah Özenir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye Trial Şampiyonu'nun belirlendiği günü heyecanla ve mutlulukla yaşadıklarını söyledi.

Sporseverlerin organizasyona büyük ilgi gösterdiğini belirten Özenir, Düzce'deki Kaynaşlı Motor Sporları Merkezi'nin Türkiye'nin en iyi trial pistlerinden biri olduğunu kaydetti.

Yarışlarda kaygı verici bir kaza yaşanmadığını aktaran Özenir, "Katılım güzel, aktivasyon güzel. Her şey çok güzel." ifadelerini kullandı.

DOSOD Başkanı İsmail Aydın da otomobil sporları anlamında önemli çalışmalara imza attıklarını, bugün ise bambaşka bir heyecana ev sahipliği yaptıklarını ifade etti.

 

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Yarışlar sonunda "Teleferik Off-Road" takımından Ahmet Kurt-Şencan Özkurt birinci, "AVC Osmanlı" takımından Adnan Ofluoğlu-Oğuz Kağan Öztürk ikinci, "Nascar Jeep" takımından Ender Altuntaş-Yasin Yıldız üçüncü oldu.

Organizasyonun sonunda dereceye giren sporculara madalyaları verildi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive