Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
KUTLAMA MESAJI YAYINLADILAR
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Ayfer Yılmaz 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutlamak amacıyla birer mesaj yayınladı.
Siyaset 2019.-1.0- - 17:53:48

Ayşe Keşir

 

   AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutlamak amacıyla yayınladığı mesajında, "Ülkemizde yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden muhtarlık müessesesi, kültürümüzün ve toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından biridir. Yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden muhtarlarımız, devletimizin uç beyi olarak milletimizin gözü kulağı konumundadır. Bu yönüyle her bir muhtarımız toplumsal kaynaşma ve dayanışmanın merkezi olarak önemli bir işlevi yenine

getirmekte, kamu kurumuyla vatandaş arasında bir köprü vazifesi görmektedir.

 

   Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi muhtarlarımız yerelden başlayıp, genele yayılan bir davanın mücadele erleridir. Demokrasimizin çekirdeği olarak gördüğümüz muhtarlarımıza son dönemde yapılan iyileştirmelerin artarak devam etmesi muhtarlarımıza verilen kıymetin bir göstergesidir. Gerek milleti gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten muhtarlarımıza hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyor, İlimizde görev yapan muhtarlarımız başta olmak üzere tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum…" ifadelerine yer verdi.

 

Hikmet Keskin

 

   AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Muhtarlarımız, vatandaşlarımızla bizim aramızdaki en kuvvetli bağ ve köprüdür." dedi.

            

   AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.        

                                                

   Keskin, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Devlet kurumlarını denetleyen Sayıştay’dır. Devlet ile millet arasındaki bağı oluşturan, devletin denetimini en önemli unsur da milletin seçtiği muhtarlarımızdır. Muhtarlarımız, vatandaşlarımızın sorunlarını bize aktararak aslında asıl denetimi sağlayan unsurların başında gelmektedir. Muhtarlarımız ve biz siyasetçiler aynı gemide yer alıyoruz. Milletimize hizmet götürmek için çaba gösteriyoruz. Muhtarlarımız mahalle ve köylerinde bizler de tüm il ve Türkiye genelinde hizmet götürerek vatandaşları memnun etmek istiyoruz. Muhtarlarımız, vatandaşlarımızla bizim aramızdaki en kuvvetli bağ ve köprüdür.

 

   Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bizler de muhtarlarımızla her fırsatta bir araya geliyor, toplantılar düzenleyerek onların dolayısıyla vatandaşların taleplerini dinliyoruz. Birlik ve beraberlik içinde ülkemiz ve Düzce’miz için çalışıyoruz. Onlardan aldığımız güç ve destek ile çalışmalarımızı organize ediyoruz.

 

   Asıl denetimi sağlayan milletin temsilcisi olan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor, hep birlikte daha iyi hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum."

 

İlhami Caboğlu

 

   MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. 

 

   Caboğlu mesajında, muhtarların vatandaş ve devlet arasında bir köprü olduğunu hatırlatarak, "Muhtarlarımız demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturmaktadır” dedi. 

 

   MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: 

 

   “Muhtarlarımız bulunduğu mahallede ve köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil eden, bölgedeki halkın devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı rol oynarken diğer yandan da çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel unsurlarından birisi olan yönetime katılımcılığı kolaylaştırmakla birlikte demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturmaktadır.

 

   Muhtarlarımıza verilen önemin göstergesi olarak yine muhtarlık müessesesinin ihtiyaçları, karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri ile bu müessesenin tarihsel bağlarını koruyarak geleceğe ilişkin vizyonun belirlenmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi için 19 Ekim Muhtarlar Günü olarak ilan edilmiştir.

 

   Bu vesileyle, muhtarlarımızın "19 Ekim Muhtarlar Gününü" en kalbi duygularımla kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyor; ayrıca Mübarek Cuma Günün tüm halkımıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." dedi.

 

Ayfer Yılmaz

 

   Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Ayfer Yılmaz 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Muhtarlık müessesesi; Cumhuriyet yönetiminin çekirdeği ve temelidir. Seçimle görev başına gelen muhtarlarımız, mahalle ya da köy tüzel kişiliğinde mahalli idarenin başıdır.

 

   Gerek İlimiz merkezindeki mahallelerde, gerekse köylerimizdeki hizmetlerin yürütülmesi noktasında muhtarlarımızın önemli bir rolü vardır.

 

   İl Özel İdaresi olarak bizler, muhtarlarımızla karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulunarak ilimiz problemlerine çare üretmeye çalışıyor ve sorunları asgari seviyeye indiriyoruz.

 

   Bu vesile ile Mahalli İdarelerin gözbebeği olan muhtarlarımızın “ Muhtarlar Gününü” tebrik ediyor, kendilerine sağlık, huzur ve görevlerinde başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Valla bu yerel secimlerde isiniz zor oy kullan ma hakkım basladığın bu yana akp ye oy verdim ama bundan sonrası için tereddütlerim var gerek yerelde gerek iktidarda cok büyük sorunlar var kendi milletini 3 sıraya koyan yöneticilere artık inan mak zor 3 günlük dünyada bu milleti bukadar sorunu ile ilgilen meden ve onları 3 sınıfa sokan siz yöneticilerimize sahsım adıma hakkımı helal etmiyorum allah yadımcınız olsun umarım halkınıza gereken değeri verir ve kalbimizdeki yerinizi tekrar kazanırsınız
Emre - 20.10.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,14

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive