Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
SAĞLIK-SEN BAŞKANI DEĞİŞTİ
Yaklaşık 8 yıldır Sağlık-Sen Düzce Şube Başkanlığı yapan Ayhan Büyükbingöl’ün yeniden aday olmadığı kongrede, Cihan Özal göreve getirildi.
Sağlık 2018.11.05 - 17:23:52

Kısa adı Sağlık-Sen olan Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Düzce Şubesi, 4. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Genel kurula Sağlık-Sen Genel Başkan Vekili Semih Durmuş, Genel Başkan Yardımcıları Himmet Bayar, Mustafa Örnek, Memur-Sen İl Temcilcisi Ömer Faruk Çelebi, Düzce Memur-Sen Hizmet Kolu Başkanları, çevre illerin Sağlık-Sen Şube Başkanları, sağlık kurumlarının yöneticileri ve sağlık sosyal hizmet çalışanları katılım sağladılar.

İki istenin yarıştığı kongrede açılış konuşmasını yapan Şube Başkanı Ayhan Büyükbingöl, yeni süreçte aday olmadığını açıkladı, seçilecek olan ekibe başarılar diledi ve konuşmasına şöyle devam etti: “Memur Sen’imizin kurucusu büyük dava ve fikir adamı merhum Mehmet Akif İnan’ın ‘Yiğitler yol alsa destana doğru, şehitler gözümde aynen bayraktır, gel kurut bu çağın kargaşasını, seninle beklenen şimdi şafaktır’ diyerek bizleri yüreklendirdiği mısralarında yer bulmayı ve onun yolunda emanetine her daim ve her şartta sahip çıkmayı arzu ettik. 

İnsanlara faydalı olmak için ruhumuzla, bedenimizle, aklımızla, fikrimizle mücadele etmeliyiz. Hepimiz barış, kardeşlik ve huzur içinde birbirimize destek olmalıyız. Mahkeme kadıya mülk değildir. Bu güzel görevler bizlere emanettir. Yeri ve zamanı geldiğini düşündüğünüzde bu emaneti daha güzel yerlere taşıyacağını umut ettiğiniz kardeşlerimize bırakmasını bilmeli ve tüm samimiyetimizle o kardeşlerimize birer nefer olarak destek olmalıyız. Unutmayalım ki Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez. O yüzden etrafımıza ışık saçmalı ve aydınlık yarınlar için emek harcamalıyız.

Sağlık-Sen Düzce Şube Başkanı olarak yaklaşık 8 yıldır bu güzide teşkilatımıza hizmet ettiği bir şube başkanınız olarak, iyiliklerle ve güzelliklerle anılmak için sizlerden alnımın akıyla ve gönül huzuru içinde helallik istiyorum. Haklarınızı helal ediniz. İnşallah yeni seçilecek başkanımıza ve yönetim kurulumuza da her zaman ve şartta destek olacak, sendikamızın daha da ilerilere gitmesi için sonuna kadar yaptıkları hayırlı işlerde kendilerine omuz vereceğim.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yılmadan, usanmadan yine sizlerle birlikte sade bir üye olarak sendikal mücadelemize devam etmekten büyük bir onur duyacağımı ifade ediyor, bu duygu ve düşüncelerle katılımlarınız için her birinize şükranlarımı arz ediyorum” diye konuştu.

Protokol konuşmacılarının ve yönetime aday başkanların konuşmaların ardından yapılan seçimde Cihan Özal şube başkanı oldu. Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Arif Şahin (Şube Başkan Vekili), Mevlüt Toraman (Şube Başkan Yardımcısı), Emrah Duru (Şube Başkan Yardımcısı), Samet Birinci      (Şube Başkan Yardımcısı), Ahmet Ulusoy (Şube Başkan Yardımcısı), Recep Altıntaş (Şube Başkan Yardımcısı).

 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Tebrik ederim cihan
Nazım - 2.11.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,83

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8