Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Erdoğan Bıyık Her Yerde
MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık dur durak bilmeden 31 Mart Yerel Seçim hazırlıklarını sürdürüyor.
Siyaset 22.1.2019 - 14:07:06

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık MHP Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldikten sonra hal ve küçük sanayi sitesinde bulunan sanayi esnafını ziyaret ederek destek istedi.

 

MHP’Lİ KADINLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

MHP Düzce Kadın Kolları Yönetim Kurulu ile Kusursuz Kafe’de düzenlenen kahvaltı programında bir araya gelen MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, misafirlerini kapıda karşıladı ve masalarına giderek teker teker sohbet etti.

MHP Düzce Kadın Kolları Başkanı Derya Aksay, “Düzce Belediye Başkan Adayımız Erdoğan Bıyık’a bizlerle bir araya geldiği için kendilerine teşekkür ediyorum. Bizler MHP Düzce Kadın kolları olarak dur durak demeden çalışarak Belediye Başkanı olması için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Kadınların kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “ Sizler bizim için çok önemlisiniz. Bu durum sadece seçimler için değil hayatımızın her anında sizler bizler için çok önemlisiniz. 31 Mart Yerel seçimlerinde bir yarışa girdik. Bu yarışta sizin faktörünüz ve etkiniz çok önemlidir. Eğer ki seçimleri kazanırsak sizin çalışmalarınızın önemi büyüktür. Bizler her eve giremeyiz ancak sizler her eve girerek Düzce’ye neler yapacağımızı açık yüreklilikle anlatabilirsiniz. Düzenlemiş olduğumuz programımıza katılım sağladığınız için sizlere teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından toplu fotoğraf çektirilmesinin ardından program sona erdi. 

 

 

HAL ESNAFI “TAM DESTEK” DEDİ

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Düzce’de bulunan Hal’e giderek hal esnafını ziyaret etti. Satışı yapılan sebze meyve olunca da hal esnafı Erdoğan Bıyık’a meyve ve sebze ikram ederek desteklerini açık bir şekilde ifade etti.

 

 

SANAYİ ESNAFINDAN DESTEK İSTEDİ

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Hal esnafını ziyaret ettikten sonra da Küçük Sanayi Sitesinde bulunan Sanayi Esnafını ziyaret ederek destek istedi. 

Esnafların yakın ilgisi ile karşılaşan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “ Sizlerin yaşamış olduğunuz sıkıntıları çok iyi biliyorum. Çünkü bende sizler gibi esnafım, sizler gibi Düzceliyim. Çözüm önerileriyle birlikte karşınıza çıkıyorum. Sizden destek istiyorum” dedi.

 

 

ASKF’Yİ DE UNUTMADI

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık aynı zamanda Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Düzce Şube Başkanı olarak da spor kulüplerinin yeni sezon hazırlıkları için yapılan toplantıya başkanlık yaptı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8