Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
25.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Çilimli’ye 7/24 sağlık hizmeti sunacak
Çilimli İlçe Entegre Hastanesi’nin temel atma töreni gerçekleştirildi.
Sağlık 13.3.2019 - 13:26:15

Temel atma töreninin açılış konuşmasını yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, “Sayın Valimizin koordinasyonunda 2023 sağlık hedeflerine ulaşma anlamında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün de Çilimli ilçemizde 20 bin nüfusa hizmet verecek olan ilçe entegre hastanemizin temel atma töreninde bir aradayız. Sağlık Bakanlığı olarak amacımız sağlık hizmetlerine ulaşılabilirliği artırmak, mevcut hizmetlerden eşit yararlanmayı sağlayan dengeli bir sağlık hizmeti sunmak, bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek, sağlık sistemlerinin temel hedefleri doğrultusunda nitelikli, verimli ve kaliteli sağlık hizmetlerini vatandaşlarımıza ulaştırmak.

Bugün temelini attığımız Çilimli İlçe Entegre Hastanesi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu 4 bin 55,87 metrekare yüzölçümlü olacaktır. 8 Aile Hekimliği birimi ile yıllık ortalama 100 bin hastaya hizmet verecek. 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ile de yıllık ortalama 3 bin 500 vakaya gidilerek, 7/24 kesintisiz sağlık hizmeti verilecek” dedi.

Dr. Yılmaz, amaçlarının Düzce’yi sağlık alanında marka bir şehir haline getirmek olduğunu, bu doğrultuda 7/24 çalışmaya devam ettiklerini vurgulayarak, “İnşallah temelini attığımız bu sağlık tesisimizin açılışını da hep beraber yapmak istiyoruz. Sağlık tesisimizin ilimize ve bölge halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ise, sağlık tesisinin tamamlanmasıyla vatandaşların nitelikli, kaliteli ve modern bir sağlık tesisine kavuşacağını belirterek, bu sağlık tesisinin ilimize ve bölgemize hayırlı olmasını diledi.

Temel atma törenine Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Çilimli Kaymakam Vekili Rumeysa Sena Kurt, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, İl Müftü Yardımcısı Hüseyin Akkaya, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, sağlık yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Konuşmaların ardından İl Müftü Vekili Hüseyin Akkaya’nın duasının ardından protokol üyelerinin katılımıyla temele ilk beton döküldü.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8