Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Klasik bir belediye başkanı olmayacağım
65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, “Düzce’ye küçük hesaplarla, küçük projelerle bakamayız. Düzce’ye büyük bir vizyonla ve büyük bir pencereden bakmak zorundayız. Bizim penceremiz çok geniş. Yani benim mücadelem; sen-ben mücadelesi değildir. Benim mücadelem; vizyon ve büyüme mücadelesidir” dedi.
Siyaset 21.3.2019 - 14:24:53

Yaklaşık 4 aydır yerel seçim çalışmalarıma devam eden 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin her mahallesinde, her sokağında gece gündüz çalıştığını söyledi.

Seçim sürecinde kendisine yönelik kötü niyetli açıklamalar olduğunu söyleyen Özlü, sevgi dilinden uzaklaşmayacağını ve herkese sevgi ve hoşgörü ile bakmaya devam edeceğini söyledi.

Özlü, “Yaklaşık 4 aydır seçim çalışmaları için düzce’nin her mahallesinde, her sokağında gece gündüz çalışıyorum. Benimle birlikte yorulan, terleyen, çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza, gönüllü olarak bizlere katkı veren tüm Düzceli kardeşlerime teşekkür ediyorum. Seçim kampanyam boyunca sadece proje konuştum, sadece icraat konuştum. Beni ve partimi hedef alan kötü niyetli saldırılar karşısında her zaman sağduyulu oldum, ahlaki çerçevenin dışına asla çıkmadım. Hiçbir siyasi rakibimin kişiliğini, şahsiyetini hedef almadım. Beni insafsızca eleştirenlere bile sevgiyle, hoşgörüyle yaklaştım. Bizim dilimiz her zaman sevgi ve kardeşlik dili oldu, bundan sonra da öyle olacak” dedi.

 

“BELEDİYE BAŞKANI DEMEK, ŞEHREMİNİ DEMEKTİR”

 

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kaldığını söyleyen Özlü, “31 Mart’a sayılı günler kaldı. 31 Mart’a kadar projelerimizi anlatmaya, Düzcemiz için kurduğumuz hayalleri hemşerilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz. Sıkmadığımız el, dokunmadığımız omuz, derdini dinlemediğimiz hiçbir kardeşimiz kalmayacak.

Belediye başkanı demek, şehremini demektir. Yani birleştiren, bütünleştiren, maddi ve manevi olarak güven ve saygı duyulan kişi şehremini olur, belediye reisi olur. Ben Düzce’nin şehreminiliğine talibim. Siyasi görüşü, tercihi ne olursa olsun; ben herkesin güven duyduğu, emin olduğu, emanetini teslim ettiği kişi olmaya talibim. Tüm Düzceli kardeşlerim Faruk Özlü’den ve onun ekibinden emin olsunlar, müsterih olsunlar” dedi.

 

“SÖZ VERİYORUM, KLASİK BİR BELEDİYE BAŞKANI OLMAYACAĞIM”

 

Mücadelesinin “Sen ben” mücadelesi olmadığını söyleyen Özlü “Söz veriyorum, klasik bir belediye başkanı olmayacağım. Düzce’ye küçük hesaplarla, küçük projelerle bakamayız. Düzce’ye büyük bir vizyonla ve büyük bir pencereden bakmak zorundayız. Bizim penceremiz çok geniş. Yani benim mücadelem; sen-ben mücadelesi değildir. Benim mücadelem; vizyon ve büyüme mücadelesidir” ifadelerini kullandı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8