Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
26.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Rahatsız olmanıza gerek yok
65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, “Cumhurbaşkanı Düzce’ye neden geliyor diyorlar. Düzce’ye hizmet edeceksek, Düzce’ye bir fayda sağlayacaksak mutlaka Ankara ile aramızın iyi olması lazım, bakanlarla aramızın iyi olması lazım. Cumhurbaşkanınızla ve yardımcısıyla aramızın iyi olması lazım. Cumhurbaşkanımızın ve Bakanlarımızın Düzce’ye gelmelerinden rahatsızlık duymak işi bilmemektir” dedi.
Siyaset 26.3.2019 - 17:32:26

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çadır programlarına devam eden 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Ağa Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Yoğun sevgi gösterisi, havai fişek ve meşaleler ile karşılanan Özlü, Ağa Mahallesinden tam destek istedi. Özlü’ye Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce İGM adayı Dursun Ay da eşlik etti.

Muhalefetin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Düzce’ye gelmesinden rahatsızlık duymasının gereksiz olduğunu söyleyen Özlü, “Cumhurbaşkanı Düzce’ye neden geliyor diyorlar. Düzce’ye her zaman bakan geldi. Benim görev yaptığım dönemde Düzce’ye birçok kez bakan geldi. Muhalefet adaylarının bundan bu kadar rahatsız olmalarının sebebi; Neden Düzce’de AK Parti adayının arkasında bakanlar var ve bundan rahatsızlar. Düzce’ye hizmet edeceksek, Düzce’ye bir fayda sağlayacaksak mutlaka Ankara’yla aramızın iyi olması lazım, bakanlarla aramızın iyi olması lazım.  Cumhurbaşkanımızla ve yardımcısıyla aramızın iyi olması lazım. Bakanların Düzce’ye gelmelerinden rahatsızlık duymak ve rahatsız olmak işi bilmemektir. Ya bunlar Düzce’ye kimin ne zaman gelip gittiğini bilmiyorlar ya da kötü niyetliler, Düzce’yi takip etmiyorlar” dedi.

Muhalefetin Düzce’de belli yalanlara sarıldığını ve iftira üzerine seçim kampanyası yaptığını söyleyen Özlü, “Muhalefet yalan söylüyor. Bunlardan birisi adaylardan birisine “Terörist” dediğim şeklindeki yalandır. Konu edilen Aziziye toplantısının videosunu gösterdim. 3 gün oldu hala bir ses çıkmadı. Yalan söylüyor, kendisini acındırmak istiyor bu acındırmadan mağduriyet doğurmak istiyor. Bu mağduriyetten de siyasi rant elde etmeye çalışıyor. Son derece çirkin bir politika. Düzce’de siyasete aşağı çeken bu tür söylemlerdir ve bu tip adamlardır. Düzce’ye 2 kuruş fayda sağlamayanlar çıkıp konuşuyor, iftira atıyor ve yalan söylüyorlar. Bunlara inanmayın.

99’da aday olmuşsun kazanamamışsın, 2004’de aday adayı olmuşsun aday yapmamışlar. 2009’da aday olmuşsun seni seçmemişler kazanamamışsın. 2014’te aday olmuşsun kazanamamışsın. 2019’da yine adaysın. Önce kendine bakacaksın. Bana bunu sorarlar diye düşüneceksin.

Sayın Bakan Düzce’de hiçbir şey yapmadı diyorlar. Devlet Hastanesi, terminal, bağlantı yolu, kalıcı işyerlerinin yurt olması, kültür merkezi, sokak hayvanları için yaşam merkezi bunların hepsini biz bitirdik” şeklinde konuştu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8