Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
3 aday arasında iddialı bir yarış oldu
AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, basın mensupları ile Erguvan Sosyal Tesisleri’nde buluştu. Seçim süreci ile ilgili değerlendirmede bulunan Özlü, “Centilmence bir yarış oldu” dedi.
Siyaset 29.3.2019 - 15:12:48

Yaklaşık 4 aya yakın bir zamandır Düzce’de seçim çalışmaları yürüttüğünü ve artık sürecin sonuna geldiklerini ifade eden Özlü, “İnşallah 31 Mart Pazar günü milletimiz sandığa gidecek, oylarını kullanacak ve bu süreç sonuçlanmış olacak. 2019 mahalli idareler yerel yönetimler seçimi sonuçlarının Düzcemize ve Türkiyemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

“BU SEÇİMDE DÜZCE KAZANSIN DİYE TEMENNİ EDİYORUM”

 

Bütün siyasi partilerin iddialı bir kampanya yürüttüklerini ifade eden ve güzel bir sonuç olmasını dileyen Faruk Özlü, “AK Parti olarak bu seçim kampanyası sırasında özellikle centilmenliğe, üsluba ve seviyeye çok dikkat etmeye çalıştık. Zaman zaman bize karşı yapılan haksız ithamları bile metanetle karşılamaya dikkat ettik. Bugün geldiğimiz noktada geriye baktığımızda centilmence bir kampanya yürüttüğümüzü söyleyebilirim. Esasen bu seçim sonuçları açıklandığında, kazananların herhangi bir siyasi parti veya onun adayı değil, Düzce olmasını temenni ediyorum. Bu seçimlerde Düzce kazansın diye temenni ediyorum. Çünkü bu şehir bizim doğduğumuz ve büyüdüğümüz bir şehir.

 

“DÜZCE BU SEÇİMDE BİRÇOK İLKİ YAŞADI”

 

Seçim kampanyası süresince Düzce bizim evimiz sloganını kullandık. Gerçekten Düzce bizim evimiz, doğduğumuz ve doyduğumuz yer. Bu şehrin güzelleşmesi, gelişmesi, büyümesi, kalkınması, Türkiye’nin en iyi ilk 10 ili arasında olması için gayret sarf edeceğimizi söyledik. Mahalle sözleşmeleri kavramı ilk defa bu seçimde kullanıldı. Yine bu seçimde Düzce için mega ölçekte olabilecek projeler açıkladık. Bunları detayları ile bir kitap halinde topladık. Bu seçimde Düzce aslında birçok ilki birlikte yaşadı. İlk defa bir eski bakan Düzce’de belediye başkan adayı oldu. İlk defa 3 adayın katıldığı iddialı bir yarış oldu. Seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum. Sizlere de katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

“İNŞALLAH SEÇİMDEN SONRA DA BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

 

Faruk Özlü, önümüzdeki dönemde Düzce basını ile sağlam temellere dayalı, kaliteli, nitelikli bir ilişkisi olacağını belirterek, “Biz Düzce basınının, Düzce’nin Türkiye tanıtımında önemli katkılar sunacağına inanıyoruz. Bu çerçevede Düzce’nin olumlu taraflarının, güzelliklerinin, kaynaklarının dünyaya tanıtılması noktasında sizlerle beraber çalışacağız. Gerçekten Düzce’nin çok güzel doğal tabiat varlıkları var. Şelalelerimiz, yaylalarımız, sanayimiz, üniversitemiz var. Düzce önümüzdeki dönemde bütün bu güzel imkanları ile Türkiye’de örnek illerden biri olacak. Bunun da tanıtımında sizlerin önemli katkısı olacak. İnşallah seçimden sonra da birlikte çalışacağız. Beraber Düzce için güzel işler yapacağız” şeklinde konuştu.

Özlü, “Kazandığımız takdirde yapacağımız ilk işlerden bir tanesi belediyede mali disiplin uygulaması başlatacağız. Bir diğeri de çok acil çözüm bekleyen İstanbul Caddesi’ndeki parklanma ile ilgili bir çalışma yapacağız. Oradaki trafik tıkanıklığına bir nebze de olsa çözüm olacağına inanıyorum” dedi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
İşte adalet işte kalkınma teşekkürler AK Parti
Uğur Pural - 30.3.2019

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,72

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8