Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
18.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Ufka Yolculuk Yarışması ödülleri verildi
Server Gençlik Spor ve izcilik Kulübü tarafından bu sene 7.’si düzenlenen Ufka Yolculuk yarışmalarının Düzce İli ödül töreni, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Konferans salonunda gerçekleştirildi.
Eğitim 22.4.2019 - 11:06:32

Ufka Yolculuk yarışmaları uluslararası ve Türkiye çapında 7 yıldır gerçekleştirilmekte.  Bu sene bir ilk yaşandı ve yarışmanın ilk bölümü online sınav olarak 17-18 Şubat tarihinde www.ufkayolculuk.com adlı web sitesi üzerinden gerçekleştirildi. Bu sınavda başarılı olanlar için 81 ilde 17 Mart Pazar günü saat 10.00’da yazılı sınav gerçekleştirildi. 13 Nisan Cumartesi günü İstanbul’da yarışmanın Türkiye ödül töreni gerçekleştirildi. Yarışmanın Türkiye ödüllerinde dereceye girenlere umre ve para ödülleri verildi.

Ayrıca her il kendi düzenlemiş olduğu yazılı sınavda dereceye girenlere ödül töreni düzenledi. İlimizde gerçekleştirilen ödül törenine Kaynaşlı İlçe Müftüsü Yavuz Horoz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Düzce Sivil Toplum Platformu Başkanı Mustafa Ketrez, Konuralp Gazi İlim Kültür Çevre Sağlık Derneği başkanı Ali Koloğlu ve Mehmet Zahid Kevseri İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Kerim Aşıkoğlu katıldı.

Ödül töreninde açılış konuşmasını Ufka Yolculuk yarışmasını Düzce ilinde gerçekleştiren Seri Gençlik İzcilik Kulübü Başkanı Ömer Özel gerçekleştirdi. Özel, “Güzel Ahlak” teması ile gerçekleştirilen yarışmada, bu sene 4 farklı kategoride 530 bin yarışmacıya ulaşıldığını ifade etti. Özel yarışmaya destek olan başta Milli Eğitim bakanlığı olmak üzere, Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, okul idarecilerine teşekkürlerini ifade etti.

Etkinlikte Kaynaşlı Müftüsü Yavuz Horoz “Güzel Ahlak” teması üzerine bir konuşma gerçekleştirdi ve güzel ahlakın insanlığa sağladığı katkılara değindi.

Ödül töreninde ilkokul, ortaokul ve lise kategorilerinde ilk 10’a girenlere ödülleri verildi. Yarışmada her kategori için birinci olanlara 750 TL, ikinci olanlara 500 TL, üçüncü olanlara 300 TL verildi. Dört ile 10’uncu sıralar arasında olanlara ise alışveriş hediye çeki verildi.

 

DÜZCE’DEN TÜRKİYE DERECESİ

 

Ufka Yolculuk 7 yarışmasında ortaokul kategorisinde Düzce ilinden yarışmaya katılan Elif Bayrak, aynı zamanda Türkiye ortaokul kategorisinde birincilik elde ederek, Düzce’yi Türkiye genelinde temsil etme başarısını gösterdi. Ödül töreni toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8