Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
18.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Çocuklar daha fazla yeşil alan istiyor
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Düzce Valisi Zülkif Dağlı'nın makamına temsili olarak oturan ilkokul öğrencisi Birsen Uyanık, kentte yeşil alanların artırılmasını istedi.
Gündem 22.4.2019 - 18:32:58

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, Şehit Teğmen Uğur Altan İlkokulu öğrencisi Birsen Uyanık'a makam koltuğunu teslim etti.

Vali Dağlı, bir günlük yetkinin kendisinde olduğunu ifade ettiği Uyanık'a görevinde başarı diledi.

Birsen Uyanık da İl Milli Eğitim Müdürü, Valilik Özel Kalem Müdürü ve İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürünün yer aldığı misafirlerini makam odasında ağırladı.

Uyanık, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, makamını kendisine veren Vali Dağlı'ya teşekkür etti.

Çok güzel bir gün geçirdiğini dile getiren Uyanık, şöyle konuştu: “Bu güzel vatanı ve dünyada tek çocuk bayramı olan 23 Nisan'ı bize armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarına, tüm şehitlerimize ve gazilerimize sonsuz sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Bu onurlu makamın gerçek sahibi Sayın Zülkif Dağlı Valimize, kendim ve ilimizin tüm çocukları adına saygılarımı sunuyorum. Bize bu onuru yaşattığı için çocuk kalbimizden gelen en içten duygularla kendilerine teşekkür ediyorum.”

Büyüklerinden aldıkları bayrağı başarı için daha ileriye taşıyacaklarını belirten Uyanık, “Vatanımızı, bayrağımızı korumayı, insan sevgisi ve çalışkan olmayı, dürüst ve ahlaklı olmayı, başta kıymetli öğretmenlerimiz, anne-babalarımızdan öğreniyoruz. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri olarak sizlerden aldığımız bu bayrağı ebediyen onurla ve şerefle taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayan Uyanık, “Yeşil olma özelliğiyle övündüğümüz Düzce ilimizin yeşil alanlarının arttırılmasını istiyorum. Yeşil alanların da koruma altına alınmasını istiyorum. Şelaleler ve yaylaların temiz tutulmasını istiyorum. Çocuk oyun alanlarının çoğaltılmasını istiyorum. Öğrencisi olduğum Şehit Teğmen Uğur Altan İlkokulu binasının yapılmasını istiyorum” diye konuştu.

Uyanık, kütüphanesi olmayan okulların tespit edilip bu okullara kütüphane kurulmasını da istedi.

Vali Zülkif Dağlı da Uyanık'ı tebrik ederek “Bunlar çok güzel talepler. Birsen, Vali olmuş zaten. Bu tarz, üslup, konuşma, diksiyon için Birsen'i tebrik ediyorum. Makamı çok güzel temsil etti. Talepler de olması gereken, yerine getirilmesi gereken taleplerdir” diye konuştu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8