Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Düzcespor yönetimi öğrencilerle buluştu
Düzcespor takımının daha başarılı olabilmesi için öncelikle Düzce’de Düzcespor bilincinin yerleşmesi gerektiğine işaret edilen panelde, öğrencilerin soruları cevaplandı ve karşılıklı olarak günün anısına çeşitli hediyeler verildi.
Spor 3.05.2019 - 12:39:54

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü tarafından düzenlenen panele Kulüp Başkanı Orhan Aydın, Kulüp Yöneticisi ve aynı zamanda Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, Teknik Direktör İskender Eroğlu, Takım Kaptanı Sabutay Alper Bayülken, Kaleci Gökhan Siverek ve defans oyuncusu Enver Ayyıldız konuşmacı olarak katıldılar.

Panelin açılış konuşmasını yapan Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Emre Tireli, Düzce’de arkasından büyük bir kitleyi sürükleyen ve heyecanla her hafta maçlarını beklediği Koca Çınar Düzcespor’u burada ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Düzcespor ile Spor Bilimleri Fakültesi’nin ortaklaşa çalışabilmesi adına adımlar atmak istediklerini ifade eden Tireli, Düzce Üniversite ile Düzcespor’un başarısının daha da nasıl arttırılabileceğini konuşmak için bir araya geldiklerini ifade etti.

Kulüp Başkanı Orhan Aydın ise yaptığı konuşmada, 18 yıldır Düzcespor’un çeşitli kademelerinde görev aldığına işaret ederek, “Bizler kulübü kurumsallaştırmak adına bir takım yollar izleyeceğiz. Daha az parayla daha çok şeyler yapabilmek istiyoruz. Biz yönetim olarak göreve geldiğimizden beri Düzcespor’u adından sıkça söz ettirebileceği bir platforma taşımak için büyük çaba sarf ediyoruz. Bunun için öncelikle tüm şehrin takıma sahip çıkması gerekiyor. Bu düşüncenin yanı sıra öncelikle Düzce’de Düzcespor bilincinin yerleşmesi de oldukça önemli. Yönetim olarak bizim başarılarımız bir şekilde takımımıza da yansıyacak. İyi bir anlayışla başarılı bir yöneticilik yapacağız. Düzcespor bilincini de toplumumuza yerleştirdiğimiz zaman Düzcespor olarak büyük başarıları yakalayacağımız günlerin fazla uzakta olmadığını rahatlıkla ifade edebilirim” dedi.

Kulüp Yöneticisi ve Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ise, “Düzcespor'u ben bu zamana kadar hep taraftar olarak takip ettim. Artık yönetimde bir sorumluluk almış oldum. Benim hayal ettiğim bir Düzespor var aslında. Yılık bazda ekonomik problemler yaşayan, sezonu nasıl tamamlayacağız kaygılarından arınmış ve ileriye dönük olarak ciddi manada vizyon ortaya koyabilen bir spor kulübü olarak gözümde canlanan bir imaj vardı. Öncelikle bu hedefi tanımlamamız gerekiyor. Düzcespor kulübünü nereye taşımak istiyoruz, kısa vadede, orta vadede ne gibi planlamalar yapmamız lazım, bu sorulara cevap arıyoruz. Önümüze koyduğumuz hedef şu yönden önemli; sadece anlık olarak yaşadığımız problemleri çözmek üzere hareket etmeliyiz. Aksi takdirde arzuladığımız kimliği kazandıramayız. Mevcut yönetimimizin de bu anlayışta olduğunu ve Düzcespor'u istediği arzuladığı yere götürebilecek bir güçte olduğunu düşünüyorum”  şeklinde konuştu.

Teknik Direktör İskender Eroğlu da yapmış olduğu konuşmasında; “2016 yılında yeniden gelmiştim buraya. Sportif anlamda burada çok güzel günler geçirdim. Düzce’de çok farklı bir duygu hissediyorum. Burada olmaktan çok mutlu oluyorum. Son 5 haftadır buradayız. Sportif anlamda güzel günler de geçirdik. Futbolu çok seven bir şehirdeyim. 2016 yılında geldiğimde mütevazi takımlar gelse de, stadın kapasitesi 5 bin olsa bile, 7 bin 8 bin kişiye oynadığımızı da biliyorum. Beni de çeken bu olsa gerek” dedi.

Ardından futbolcular kendilerini tanıttılar. Tek tek neler yaptıkları ve neler yapacaklarını sıralayan futbolcular, Düzcespor’da olmaktan oldukça mutlu olduklarını ifade ettiler.

Takım Kaptanı Sabutay Ülker Bayülken konuşmasında; “Takım kaptanı olmak takım arkadaşlarına bağlı olarak yaşama biçimidir. Kaptanlık yönetimle futbolcular arasındaki köprü vazifesini gören bir mevkidir” diye konuştu.

Panelde son olarak soru-cevap bölümüne geçildi. Öğrencilere sorular sorularak, bilenlere çeşitli hediyeler takdim edildi. Panel sonunda ise Düze Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Bölüm Başkanlığı tarafından katılımcılara teşekkür belgesi verildi ve günün anısına toplu olarak objektiflere poz verildi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8