Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Altın ve örnek öğrenciler ödüllendirildi
Çilimli’de faaliyet gösteren Erdemliler Derneği’nin geleneksel hale getirdiği Çilimli’nin Altın ve Örnek Öğrencileri Ödül Töreni’nin 12.’si Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın katılımlarıyla Çilimli Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Eğitim 14.06.2019 - 09:58:39

Düzce Belediyesi Zeybek Ekibi ve Gölyaka Kuyudüzü Mahallesi Muhtarlığı Karadeniz folklor ekiplerinin gösterisi ile başlayan törende, açılış konuşmasını Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Karadayı yaptı. Karadayı, “İlçemiz ortaokullarından 10 altın ve 10 örnek öğrenci okulların öğrenci davranışları değerlendirme kurulları tarafından belirlendi. Her yıl 20 öğrencimize 10 çeyrek altın, 10 gram altın ve örnek öğrenci belgeleri ile hediye paketleri takdim ediyoruz. Ayrıca öğrencilerimizin ileriki hayatlarında da desteklerimizi sürdürüyoruz” dedi.

2006 yılı altın öğrencilerinden Eczacı Rümeysa Tükel de yaptığı konuşmada, ”Ödüllendirme öğrencileri hayata tutunmalarında motive ediyor. Bu çalışmalarından dolayı Erdemliler Derneği’ne teşekkür ediyorum. Öğrencilere tavsiyem ise, her ne olursa olsun hedeflerinize varmak için hayallerinizden vazgeçmemeniz” şeklinde konuştu.

Törene katılan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı da yaptığı konuşmada, “Erdemliler Derneği’nin örnek çalışmalarını takdirle takip ediyoruz. Erdemliler’in model ve her ilçede böylesine bir derneğin olması gerekiyor. Bu konuda yine bu derneğimiz öncülük yapabilir” ifadelerini kullandı.

Çilimli Kaymakamı Sinan Korkmaz, Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Yunus Karaman, Göç İdaresi İl Müdürü Seyhan Akyüz, Düzce İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ekrem Yazar, MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Vefa Pehlivan, il ve ilçe protokolünden çok sayıda davetlinin katıldığı törende özgün çalışmalar yapan ilçe okullarının Yeşilay Kulübü öğrencilerine de hediyeler ve belgeler verildi.

Ödül törenine destek veren Şamlıoğlu Süt ve Süt Ürünleri firma sahibi İrfan Yarar’a da teşekkür plaketinin takdim edildiği tören, toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8