Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
14.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Turizmciler yaz sezonundan umutlu
Ramazan Bayramı tatilinde yaşanan yoğunluğun devam etmesini isteyen Batı Karadeniz'deki turizmciler, 2019 sezonunun geçen yıla göre daha iyi geçeceğini belirtiyor.
Gündem 17.06.2019 - 11:04:15

BÖLGENİN önemli sahil kentlerinden ve “Batı Karadeniz'in İncisi” olarak tabir edilen Akçakoca'da, yerli ve yabancı turistler hafta sonu tatilinde denize girerek serinliyor. 

Yaklaşık 38 kilometrelik sahil şeridi, 3 adet Mavi Bayraklı Plajı ve şelaleleri ile dikkat çeken ilçede faaliyet gösteren turizmciler, Ramazan Bayramı'nda yaşadıkları yoğunluğu devam ettirmek istiyor.

 

 

Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği Oğuzhan Yemenici, Ramazan Bayramı'nda yakaladıkları doluluk oranını sezon boyunca devam ettirmek istediklerini söyledi. 

Güneşli havaların kendileri için fırsat olduğunu aktaran Yemenici, şöyle konuştu: “İnşallah yazın da aynı hız ile devam edeceğini umut ediyorum. Hava durumu buraya gelecek olan misafirleri biraz etkiliyor. İnşallah yaz sezonunun iyi geçeceğini düşünüyoruz.”

 

 

Tüm birimlerin ilçeye gelen misafirler için teyakkuzda olduğunu belirten Yemenici, şunları kaydetti: “2018 yılında güzel bir sezon geçirdik. 2019 yılının daha iyi geçeceğini umut ediyoruz. Çünkü Ege olsun, Akdeniz olsun yeterli doluluklara ulaştı. O bölgelerin fiyatlarının yükselmesi ile yerli misafirlerimiz için Akçakoca daha cazip hale geliyor. Bunlar ile daha iyi bir sezon geçireceğimizi umuyorum.”

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8